Programma

3-0De KNVB-widget met actuele uitslagen/programma is via deze link nog te bekijken.

Competitie/Beker/Oefenprogramma 

  Nummer Wedstrijd Aanvang Kleedkamer Veld Scheidsrechter Uitslag
wo 18-04 194294 Deo jo 8-1 – Eefde jo 8-1 19:00        
               
za 21-04 17104 Grolse Boys 1 – Eefde 1 14:30       3-1
  39816 Dzsv 3 – Eefde 2 15:00       2-0
  60974 Eefde 4 – Groen Wit 62  8 14:30 8-7 1   1-4
  140756 Eefde jo 17-1 -Heeten jo 17-1 12:00 2-4 2   uitgesteld
  154432 Eefde jo 17-2 – Vorden/Ratti jo 17-3 10:30 5-6 KG M. Kamphorst 8-0
  163330 Eefde jo 15-1 – Kon.Ud jo 15-2 09:00 1-3 2 I. Nijland 1-2
  176523 Dzc 68 jo 15-4 – Eefde jo 15-2 13:15       3-3
  144157 Eefde jo 15-3 – Activia jo 15-2 12:00 1-3 1 E. Remmelink 2-3
  173914 Excelsior 31 jo 13-7 – Eefde jo 13-2 08:30       4-0
  162100 Apeldoornse Boys jo 11-2 – Eefde jo 11-2 10:00       3-2
  179330 Eefde jo 11-3 – Eerbeekse Boys jo 11-6 09:00 2-4 KG   5-7
  173245 Diepenveen jo 9-2 – Eefde jo 9-1 09:00        
  183203 Robur et Velocitas jo 9-5 – Eefde jo 9-2 08:30        
  148077 Eefde jo 8-1 – Voorwaarts T jo 8-5 09:00 2-7 KG    
  160426 Dvv jo 7-1 – Eefde jo 7-1 08:30        
               
    Bijspringen kantine 2 spelers Eefde 4          
               
ma 23-04 168089 Oeken/Brummen jo 13-2 – Eefde jo 13-1 18:30        
               
di 24-04 61819 Teuge 5 – Eefde 4 19:00        
  154407 Zelos jo 17-2 – Eefde jo 17-2 19:00        
               
wo 25-04 140756 Eefde jo 17-1 – Heeten jo 17-1 19:00 1-3 1    
  183258 Terwolde jo 9-1 – Eefde jo 9-2 18:30        
               
za 28-04 39810 Eefde 2 – Beuningseboys 2 12:00       uitgesteld
  60457 Eefde 4 – Almen 3 14:30 1-3 1    
  140754 Eefde jo 17-1 – Salandia jo 17-1 12:00 2-4 2    
  163328 Eefde jo 15-1 – sp Deventer jo 15-3 11:30 5-6 1    
  176542 Witkampers jo 15-2 – Eefde jo 15-2 13:00        
  144101 fc Zutphen jo 15-6 – Eefde jo 15-3 12:30        
  173880 Eefde jo 13-2 – Gorssel jo 13-2 09:00 2-4 2    
  174998 Eefde jo 11-1 – Oeken/Brummen jo 11-2 09:00 7-6 KG    
  162090 sp Deventer jo 11-5 – Eefde jo 11-2 09:45        
  179328 Eefde jo 11-3 – Warnsv.Boys jo 11-4 09:00 1L-3R KG    
  173284 Davo jo 9-1 – Eefde jo 9 -1 11:00        
  183250 Eefde jo 9-2 – Azc jo 9-2 10:30 1R-3L KG    
  148101 Colmschate jo 8-2 – Eefde jo 8-1 09:30        
  160415 Rijnland Gelders Eiland jo 7-1 – Eefde jo 7-1 11:00        
               
    Bijspringen kantine 2 spelers Eefde 4          
               
di 01-05 17022 fc Rdc 1 – Eefde 1 20:15        
  39810 Eefde 2 – Beuningse Boys 2 20:15 2-4 KG