Eefde 1

Het eerste elftal van v.v. Sportclub Eefde komt dit seizoen uit in de 4e klasse. Op deze pagina kun je het programma en de uitslagen bekijken.

eefde1-1617

Achterste rij vlnr: Joerie vd Heide, Niek Bralts, Frank Pasman, Tim Alferink, Jeroen Pelskamp
Middelste rij vlnr: Herman van Zeijts (hoofdtrainer), Remco Beltman (leider), Stefan Brouwer, Dennis Nijveld, Wouter Bakker, Sjoerd Jansen, Dirk Volkers (leider), Harry Makkink (verzorger)
Voorste rij vlnr: John Aalpol, Sjors Scholten, Bart Scholten, Pepijn Stronks, Tim vd spek

 

Voorbereiding

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpunten
20-8 Eefde 1 – De Hoven 1 (beker) 4-0  
23-8 Eefde 1 – SC Klarenbeek 1 (beker) 1-0  
27-8 Be Quick 1 – Eefde 1 (beker) 0-1  
22-10 Eefde 1 – Voorwaarts 1 (beker) 1-3  
14-01 Eefde 1 – Gorssel/Epse 1 (oefen) 5-3  

Competitiewedstrijden

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpunten
3-9 Eefde 1 – Vierhouten 1 6-2 2x Jorn, 1x Joeri, 1x Sjoerd, 1x Wouter B, 1x Sjors
10-9 IJsselstreek 1 – Eefde 1 2-6 2x Terry, 1x Ton, 1x Dennis, 1x Joerie, 1x Jorn
17-9 Eefde 1 – Elspeet 1 2-6 2x Ton
24-9 Veluwse Boys 1 – Eefde 1 1-3  
1-10 Hulshorst 1 – Eefde 1 4-0  
8-10 Eefde 1 – Harskamp 1 4-0 Jorn 
15-10 Oeken 1 – Eefde 1 2-0 1x Jorn, 1x Terry, 1x Wouter, 1x Rens
29-10 Eefde 1 – Harfsen 1 0-1 1x Sjoerd
5-11 Prins Bernard 1 – Eefde 1 1-3 1x Mathijs, 1x Ton, 1x Jorn
12-11 Barneveld 1 – Eefde 1 3-1 1x Sjoerd
19-11      
26-11 Eefde 1 – Turkse Kracht 1 6-0 2x Terry, 2x Wouter A, 1x Wouter B, 1x Jorn
3-12 Almen 1 – Eefde 1 0-5 2x Sjoerd, 1x Jeroen, 1x Niels, 1x Rens
10-12 Eefde 1 – Otterlo 1 1-2 1x Terry
       
28-1 Vierhouten 1 – Eefde 1 afg  
4-2 Eefde 1 – IJsselstreek 1 5-1  
11-2 Elspeet 1 – Eefde 1 afg.  
18-2 Eefde 1 – Veluwseboys 1 4-2 Jeroen, Niels, Jorn, Wouter
4-3 Vierhouten 1 – Eefde 1 afg  
11-3 Eefde 1 – Prins Bernard 1 1-2 1x Jorn
18-3 Harskamp 1 – Eefde 1 1-2 1x Terry, 1x Ton
25-3 Eefde 1 – Hulshorst 1 1-0  
1-4 Harfsen 1 – Eefde 1 1-0  
8-4 Eefde 1 – Oeken 1 1-0  
15-4 Elspeet 1 – Eefde 1 5-0  
17-4 Vierhouten 1 – Eefde 1 2-1  
22-4 Eefde 1 – Barneveld 1 1-4  
29-4 Turkse Kracht 1 – Eefde 1 1-0  
6-5 Eefde 1 – Almen 1 5-2  
13-1 Otterlo 1 – Eefde 1 3-1