Agenda

Onderstaande activiteiten vinden plaats tijdens het lopende voetbalseizoen.

Activiteit Dag Tijd

 

   

Oktober

   
Oktoberfest met BB's Partyshow Zaterdag 1 18.00
Dart Team Eefde – Madhouse Vrijdag 7 20.00
Scoutingdag betaald voetbal Zondag 23 09.00
Dart Team Eefde – CCW Darts 1 Vrijdag 28 20.00
Kaartavond Vrijdag 28 20.00

November

   
Dart Team Eefde – DVMB 1 Vrijdag 18 20.00
Algemene Ledenvergadering Woensdag 23 20.00
Senegal – Nederland Maandag 21 16.00
Nederland – Ecuador Vrijdag 25 16.00
Kaartavond Vrijdag 25 20.00
Nederland – Qatar Dinsdag 29 15.00
     

December

   
Dart Team Eefde 1 – Dimis 1 Vrijdag 2  20.00
8e finale 1e in de poule Zaterdag 3 16.00
8e finale 2e in de poule Zondag 4 20.00
Kwartfinale 1e in de poule Vrijdag 9 20.00
Kwartfinale 2e in de poule Zaterdag 10 20.00
Halve finale 1e in de poule Dinsdag 13 20.00
Halve finale 2e in de poule Woensdag 14 20.00
3e/4e plaats Zaterdag 17 16.00
Finale Zondag 18 16.00
Dart Team Eefde – The Golden Arrows Vrijdag 23 20.00
Kaartavond Vrijdag 23 20.00

Januari

   
Snertloop en nieuwjaarsreceptie Zaterdag 7  
Start Nordic Walking en snertloop   13.00
Nieuwjaarsreceptie   14.30
Tirolermiddag met BB's partyshow Zaterdag 14 15.00
Eefde 2 – Gorssel 2 Zaterdag 14 11.00
Eefde 1 – Witkampers 1 Zaterdag 14 13.00
Dart Team Eefde – Vrijbuiter 5 Vrijdag 27 20.00
Kaartavond Vrijdag 27 20.00

Februari

   
Kleintje Carnaval met BB's partyshow Zaterdag 11 20.11
Kaartavond Vrijdag 24 20.00

Maart

   
Dart Team Eefde – Dibo the City 1 Vrijdag 3  20.00
SAVE THE DATE: jubileumfeest Sp. Eefde 75 jaar Zaterdag 11  
Dart Team Eefde – Simply the Best Vrijdag 31 20.00
Kaartavond Vrijdag 31 20.00

April

   
Dart Team Eefde – Drukfaut Vrijdag 21 20.00
Kaartavond Vrijdag 28 20.00

Mei

   
Kaartavond Vrijdag 19 20.00
Carribean Party Zaterdag 20 16.00
Internationaal Jeugdtoernooi Zaterdag 27
Zondag 28
 
     

Juni

   
Gerard Schonewilledag
Afsluiting seizoen en inleveren kleding
Zaterdag 3
 
09.00
 
Sixday voetbal en volleyball, aansluitend BBQ Zaterdag 3 12.00
Jeugdkamp Vrijdag 9
Zaterdag 10
 
Herman van Zeijts klussendag voor leden en niet-leden Zaterdag 10 09.00