Organisatie

Hoofdbestuur

   
Functie Naam Contact
Voorzitter Marc Majoor 06-22987341 marcjmajoor@gmail.com
Secretaris Peter Kraak 0575-512390
  Laakse Oever 65 7207 NM Zutphen 06-51597395 peterkraak51@gmail.com
Penningmeester vacant  
Lid: Beheer en onderhoud vacant  
Lid: Algemene zaken / Plv. vz Jeroen Snijders Blok 06-51519312 j.snijders.blok@accell-group.com
Lid: Jeugdafdeling vacant  

 

Vertrouwens persoon

   
Functie Naam Contact
  Rijna Smeerdijk 06-54904312 Rijna73@gmail.com
Incidentencommissie Voorzitster Marijke Haggenburg 06-22810179 marijkefdc@live.nl
Lid Klaus Goverts 06-44427546 k.goverts@upcmail.nl

 

Leden administratie

   
Functie Naam Contact
  Frans Dashorst 0575-540140 f.dashorst@upcmail.nl

 

Wedstrijden

   
Functie Naam Contact
Wedstrijd secretaris + planning scheidsrechters Robert Jan Emck 06-24589434 wedstrijden@sp-eefde.nl
Wedstrijd coordinator + consul Wim van Heerde 0575-519459

 

Coördinatie senioren

   
Functie Naam Contact
Technisch coördinator heren vacant  
Algemeen coördinator dames Jeroen Snijders Blok 06-51519312

 

Jeugdbestuur

   
Functie Naam Contact
Voorzitter vacant  
Secretaris Charlotte Makkink speefdejeugdbestuur@gmail.com
Algemeen Coördinator JO19-JO12 Maaike Calis 06-12963790 speefdejeugdbestuur@gmail.com
Technisch Coördinator JO19-JO17 Ilonka Nijland 06-53464962
Technisch Coördinator JO15-JO12 Herman van Zeijts 06-13225488 hhzeijts@chello.nl
Algemeen Coördinator JO11-JO8 Marc Dashorst 06-13209728 fam.dashorst@gmail.com
Technisch Coördinator JO11-JO8 vacant  
Lid Gerard Schonewille 06-30566760 gerard_schonewille17@ hotmail.com
     

 

Scheidsrechters

   
Functie Naam Contact
Coördinator scheidsrechters Jeroen Snijders Blok 06-51519312

 

Kantine

   
Functie Naam Contact
Coördinator kantine Gerard Rood 06-50224325 gerardrood1@gmail.com
Coördinator schoonmaak Arianne Meijer  
     

 

Materiaal en Kleding

   
Functie Naam Contact
Jeugd Rolf Gossen 06-44392941
Senioren Johan Nieuwenhuis 0575-540808
  Wim van Heerde 0575-519459
Inkoop senioren en jeugd Johan Peters 06-22215775

 

Toernooien

   
Functie Naam Contact
Internationaal jeugdtoernooi Gerhard van Bemmel 06-24138230

 

Sponsors

   
Functie Naam Contact
Lid Johan Peters 06-22215775
Lid Hannelore Majoor 06-50524934 hanneloremajoor@planet.nl

 

Onderhoud

   
Functie Naam Contact
Onderhoud velden Wim van Heerde Johan Nieuwenhuis 06-81621844
Speelvelden en machinepark Gertie Boom 06-16884337

 

Cluborgaan

   
Functie Naam Contact
Redactie Wolzak Nieuws Ton Reijlink 06-10087244 tr_1988@hotmail.com
  Albert Roording  
  Pien Majoor  
  Maaike Peters  
Vormgeving Wolzak Nieuws Dieuwer Nengerman  
     
Fotografie Pascale Drent www.pascaledrent.nl
Distributie "Wolzak Nieuws" Jan Meerbeek 0575-514606
     

 

Internet

   
Functie Naam Contact
Onderhoud website / social media Kriston Webdesign info@sp-eefde.nl
  Thomas Jansen www.kriston.nl
     

Activiteiten Commissie

   
Functie Naam Contact
Voorzitter vacant  
Secretaresse Sylvia Muyen sylviaenbas@hotmail.com
Lid Brenda Bosman bzweers@concepts.nl 06-40863430
Lid Chantal Jacobs familiejacobs51@gmail.com 06-13115797
Lid Eric-Jan Sikkenga  
Lid Tristan Rood tristanrood16@gmail.com 06-52473561
Lid Jorn Braakhekke jornbraakhekke@hotmail.com 06-57052292