Organisatie

Hoofdbestuur

   
Functie Naam Contact
Voorzitter Johan Peters voorzitter@sp-eefde.nl
Secretaris Hedwich Daman secretaris@sp-eefde.nl
Penningmeester Thomas van den Poll penningmeester@sp-eefde.nl
Alg. zaken en vicevoorzitter Gerhard van Bemmel algemenezaken@sp-eefde.nl
Voorzitter jeugdcommissie Karlijn Warris jeugdvoetbal@sp-eefde.nl
Voorzitter kantine commissie Gerard Rood kantine@sp-eefde.nl
Voorzitter sponsorcommissie Wouter Averdijk sponsoring@sp-eefde.nl
Damesvoetbal Rianne Peters damesvoetbal@sp-eefde.nl
Technische zaken Jack Witmarsum technischezaken@sp-eefde.nl
Wedstrijdzaken Robert Jan Emck wedstrijden@sp-eefde.nl

 

Incidentencommissie

   
Functie Naam Contact
Vertrouwenscontactpersoon Rijna Smeerdijk Rijna73@gmail.com
Voorzitster Marijke Haggenburg marijkefdc@live.nl
Lid Klaus Goverts k.goverts@upcmail.nl

 

Leden administratie

   
Functie Naam Contact
  Frans Dashorst ledenadministratie@sp-eefde.nl

 

Wedstrijden

   
Functie Naam Contact
Wedstrijd secretaris  Robert Jan Emck 06-24589434 wedstrijden@sp-eefde.nl
Wedstrijd coordinator + consul Wim van Heerde 0575-519459

 

 

   

 

Jeugdbestuur

   
Functie Naam Contact
Voorzitter Karlijn Warris jeugdvoetbal@sp-eefde.nl
Algemeen Coördinator JO19-JO13 Hans Drent jeugdvoetbal@sp-eefde.nl
Technisch Coördinator JO19-JO13 Gerrit Helmsing jeugdvoetbal@sp-eefde.nl
Algemeen Coördinator JO11-Kabouters Bas Kamphorst jeugdvoetbal@sp-eefde.nl
Technisch Coördinator JO11-Kabouters Xaran Vandepoel jeugdvoetbal@sp-eefde.nl
Ondersteuner Coördinatoren Gerard Schonewille
Robert Jan Emck
jeugdvoetbal@sp-eefde.nl

 

Scheidsrechters

   
Functie Naam Contact
Coördinator scheidsrechters Liset Warris  

 

Kantine

   
Functie Naam Contact
Coördinator kantine Gerard Rood kantine@sp-eefde.nl
Coördinator schoonmaak Arianne Meijer kantine@sp-eefde.nl
     

 

Materiaal en Kleding

   
Functie Naam Contact
  Rolf Gossen r.gossen@kpnmail.nl
  Wim van Heerde wimenwillyvanheerde@kpnmail.nl
     

 

Toernooien

   
Functie Naam Contact
Internationaal jeugdtoernooi Gerhard van Bemmel internationaaljeugdtoernooi@sp-eefde.nl

 

Sponsors

   
Functie Naam Contact
Voorzitter Wouter Averdijk sponsoring@sp-eefde.nl
Lid Thomas Jansen  
Lid Jeroen Pelskamp  

 

Onderhoud

   
Functie Naam Contact
Onderhoud velden Wim van Heerde Johan Nieuwenhuis  
Speelvelden en machinepark Gertie Boom  

 

Cluborgaan

   
Functie Naam Contact
Redactie Wolzak Nieuws Ton Reijlink tr_1988@hotmail.com
  Albert Roording albert.apestaartje@planet.nl
Vormgeving Wolzak Nieuws Dieuwer Nengerman  
     
Distributie "Wolzak Nieuws" Jan Meerbeek  

 

Internet

   
Functie Naam Contact
Onderhoud website / social media Kriston Webdesign info@sp-eefde.nl
  Thomas Jansen www.kriston.nl
     

Activiteiten Commissie

   
Functie Naam Contact
Voorzitter vacant  
Secretaresse Sylvia Muyen sylviaenbas@hotmail.com
Lid Brenda Bosman bzweers@concepts.nl 
Lid Chantal Jacobs familiejacobs51@gmail.com 
Lid Tristan Rood tristanrood16@gmail.com 
Lid Jorn Braakhekke jornbraakhekke@hotmail.com