Programma

De KNVB-widget met actuele uitslagen/programma is via deze link nog te bekijken.

Competitie/Beker/Oefenprogramma

22-08 oefenwedstrijd        
Eefde SP.2 – Gorssel 2 19:00 1 2-4 Scheidshuren
24-08 oefenwedstrijd        
Eefde SP.1 – Zelos 1 14:30 1 1-3 Michel Nijdeken
31-08 Bekerwedstrijden        
Eefde SP 1 – FC RDC 1 14:30 1 1-3 S.G.W. Endeman 
Eefde SP 2 – Excelsior'31 3 12:00 3 2-4 Gerrit Berendsen
Terwolde JO17-1 – Eefde SP JO17-1G 14:00      
Eefde SP JO17-2 – FC Zutphen JO17-3 10:30 2 5-6  
AZC JO15-1G – Eefde SP JO15-1G 11:30      
FC Zutphen JO15-2G – Eefde SP JO15-2G 12:30      
Eefde SP JO13-1G – FC Zutphen JO13-2G 09:00 1 2-4 Marijke Haggenburg
ABS JO13-4 – Eefde SP JO13-2G 10:30      
Be Quick Z. JO11-2G – Eefde SP JO11-G 09:00      
Eefde SP JO11-2G – Helios JO11-3 09:00 3 1L-7 Jeroen Snijders Blok
FC Zutphen JO10-3 – Eefde SP JO10-1G 08:30      
Eefde SP JO10-2G – FC Zutphen JO10-4 10:30 3 1R-3  
Eefde 2 levert twee man voor kantine vanaf 16:30      
03-09 Bekerwedstrijd        
Warnsveldse Boys 3 – Eefde SP 3 20:30      
04-09 Bekerwedstrijd        
Eefde SP JO9-1G – Warnsveldse Boys JO9-3G 18:30 1 1-2 Duco Majoor
06-09        
Eefde SP VR30+ 1 speelt in Gorssel vanaf
(waarschijnlijk naar 15 november)
19:30      
Eefde SP/AZC VR 1 speelt in Twello vanaf 19:50      
Eefde SP 35+ 1 speelt in Zutphen vanaf 19:50      
07-09 Bekerwedstrijden        
v.v. Dieren 1 – Eefde SP 1 15:00      
Achilles '12 2 – Eefde SP 2 16:00      
Eefde SP 3 – FC Zutphen 3 14:30 1 2-6  
Eefde SP JO17-1G – Kon. UD JO17-1 12:00 1 1-3  
Eefde SP JO17-2 – Lochem SP JO17-4 13:00 2 7-4  
Eefde SP JO15-1G – FC Zutphen JO15-1 11:00 2 5-6  
Warnsveldse Boys JO13-1G – Eefde SP JO13-1G 08:30      
Eefde SP JO13-2G – SJO Almen-Harfsen JO13-1G 10:30 1 1-3  
Eefde SP JO11-G – FC Zutphen JO11-5 10:30 3 7-4  
Gorssel JO11-2 – Eefde SP JO11-2G 09:00      
Eefde SP JO10-1G – Lochem SP JO10-3 09:00 3 5-6  
Gorssel JO9-1 – Eefde SP JO9-1G 09:00      
11-09 Bekerwedstrijd        
Eefde SP 15-2G – Vorden JO15-1 18:30 1 1-3  
12-09 oefenwedstrijd        
Groen Wit '62 1 – Eefde SP.1 20:30      
Klarenbeek JO15-1 – Eefde SP JO15-1 18:30      
14-09 Bekerwedstrijden        
Gorssel 1 – Eefde SP 1 15:00      
Eefde SP 2 – De Esch 2 12:00 3    
Eefde SP 3 – AZC 3 14:30 1    
Eefde SP JO17-1G – Sc. Overwetering JO17-1 12:00 2    
VIOD JO17-3 – Eefde SP JO17-2 11:30      
Be Quick Z. JO15-1 – Eefde SP JO15-1G 10:30      
Eefde SP JO15-2G – Warnsveldse Boys JO15-1 10:30 1    
Eefde SP JO13-1G – AZC JO13-1G 09:00 2    
Eefde SP JO11-G – Warnsveldse Boys JO11-2G 10:30 3    
Epse JO11-1G – Eefde SP JO11-2G 09:30      
Warnsveldse Boys JO10-2 – Eefde SP JO10-1G 11:45      
Eefde SP JO10-2G – PAX JO10-2 10:30 3