Programma

Zaterdag 3 september 2022 start het beker toernooi en de competitie weer.

Data van bekendmakingen seizoen 22-23 (voor de nieuwsgierigen):
8 juli
competitie indeling voor het 1e elftal (zie team pagine Eefde 1)
29 juli bekerindeling 1e (zie teampagina Eefde 1)
30 juli wedstrijdprogramma beker 1e (zie hieronder of teampagina Eefde 1)
12 augustus bekerindeling 2e, 3e en 4e (zie team pagina's)
12 augustus indeling van de jeugd (zie teampagina's)
13 augustus wedstrijdprogramma beker 2e, 3e en 4e (zie hieronder of teampagina's)
13 augustus wedstrijdprogramma jeugd (zie hieronder of teampagina's)
uiterlijk 26 augustus competitie indeling 2e, 3e en 4e (zie teampagina's)
uiterlijk 27 augustus wedstrijdprogramma 1e, 2e, 3e en 4e

Voorbereiding Eefde 1 op de pagina van het team        
Steden3hoek Cup in Eefde        
Dinsdag 23 augustus 2022 tijd veld klk scheidsrechter
Eefde 1 – Epse 1 19:00 2 1-3  
Harfsen 1 – Apeldoornse Boys 1 19:00 1 2-4  
Zaterdag 27 augustus 2022        
Eefde 1 – Harfsen 1 14:00 1 1-3  
Apeldoornse Boys 1 – Epse 1 14:00 2 2-4  
Zaterdag 3 september 2022        
wedstrijd tijd veld klk scheidsrechter
Eefde SP 1 – VEVO 1 14:30 1 1-3  
Be Quick Z. 2 – Eefde SP 2 12:00      
Eefde SP 3 – FC Dinxperlo 3 12:00 2 2-4  
Eefde SP 4 – Helios 6 14:30 2 5-6  
Helios JO19-2 – Eefde SP JO19-1 12:30      
Lochem SP JO17-2JM – Eefde SP JO17-1JM 15:00      
Eefde SP JO17-2 – Pax JO17-2 10:30 1 1-3  
ABS JO15-3 – Eefde SP JO15-1JM 12:00      
Eefde SP JO13-1JM – Apeldoornse Boys JO13-1JM 09:00 2 2-4  
AZC JO12-2 – Eefde SP JO12-1 08:45      
Go Ahead D. JO12-1 – Eefde SP JO12-2JM 10:00      
Eefde SP JO10-1 – ABS JO10-1 10:30 4 7-6R  
Eefde SP JO8-1 – Voorwaarts T JO8-2 09:00 3 5R-7  
Eefde SP JO8-2 – Apeldoornse Boys JO8-1JM 09:00 4 5L-6L  
Zaterdag 10 september 2022        
wedstrijd tijd veld klk scheidsrechter
FC RDC 1 – Eefde SP 1 15:00      
Eefde SP 2 – Helios 3 12:30 3 2-4  
FC Bergh 2 – Eefde SP 3 16:00      
Harfsen 3 – Eefde SP 4 14:30      
Eefde SP JO19-1 – Voorwaarts T JO19-2 12:30 1 1-3  
Eefde SP JO17-1JM – SJO Almen – Harfsen JO17-1JM 10:30 2 5-6  
FC Zutphen JO17-4JM – Eefde SP JO17-2 12:30      
Eefde SP JO15-1JM – Twello SV JO15-3JM 10:30 3 2-7  
Groen Wit'62 JO13-2 – Eefde SP JO13-1JM 10:15      
Eefde SP JO12-1 – Teuge SP JO12-2 10:30 1 A 1R-3R  
Eefde SP JO12-2JM – Witkampers JO12-2JM 09:00 1 A 1L-3L  
Lochem SP JO10-3JM – Eefde SP JO10-1 08:30      
Teuge SP JO8-1 – Eefde SP JO8-1 08:45      
csv Apeldoorn JO8-3 – Eefde SP JO8-2 10:00      
Zaterdag 17 september 2022        
wedstrijd tijd veld klk scheidsrechter
VSW 1 – Eefde SP 1 15:00      
FC Winterswijk 4 – Eefde SP 2 13:00      
Eefde SP 3 – AZSV 6 12:00 1 2-4  
Eefde SP 4 – Warnsveldse Boys 3 14:30 1 1-3  
Eefde SP JO19-1 – Activia JO19-1 12:30 2 5-6  
FC Zutphen JO17-2 – Eefde SP JO17-1JM 14:05      
Eefde SP JO17-2 – Vorden JO17-2 10:30 3 1-3  
Schalkhaar JO15-6 – Eefde SP JO15-1JM 12:30      
Eefde SP JO13-1JM – WSV JO13-3 09:00 2 2-4  
Eefde SP JO12-1 – Kon. UD JO12-1 10:30 1 A 5R-7L  
Eefde SP JO12-2JM – Voorwaarts T JO12-2JM 09:00 1 A 1-7R  
Eefde SP JO10-1 – AZC JO10-3 10:30 4 5L-6L  
Beekbergen JO8-1 – Eefde SP JO8-1 09:00      
Eefde SP JO8-2 – Vorden JO8-1 09:00 4 5R-6R