Hallo burgerhulpverleners van Eefde e.o,
Eindelijk, we gaan weer beginnen! Hierbij mogen wij u weer van harte uitnodigen voor de praktijklessen waarin u het reanimeren en gebruik van de AED kan leren en oefenen. De avonden worden wederom verzorgd door Gijs ter Brake van MYNBHV uit Laren.
Stichting AED Eefde-Gorssel
Verheugd kan ik u ook informeren dat HartslagNu Eefde onderdeel is geworden van Stichting AED Eefde-Gorssel. Zie ook www.aedeefdegorssel.nl.
Voor informatie over HartslagNu en de rol van burgerhulpverlening zie site: www.hartslagnu.nl.
Omdat we een inhaalslag moeten maken qua lessen maar ook als u op data in Eefde niet kunt is het nu mogelijk om ook aan de lessen in Gorssel deel te nemen. Voor data en opgave zie info onderaan dit bericht. Ook deze lessen worden verzorgd door Gijs te Brake.
De kosten zijn door de kleinere toegestane groepsgrootte (max 8 personen) en vernieuwde eisen hoger dan voorheen maar door compensatie vanuit de Stichting hebben we de kosten kunnen beperken tot:
- Beginnersles: € 20
- Herhalingsles: € 15
Declaratie bij uw ziektekostenverzekering is afhankelijk van uw verzekering maar vaak mogelijk.
Dus meldt u snel aan via de mail contact@aedeefdegorssel.nl of machteldboschloo@hotmail.com want vol=vol.
De data vindt u hieronder
Plaats |
datum |
herhaling/beginners |
aanvangstijd |
Gorssel |
16 september |
beginners |
19.00-22.00 |
Eefde |
21 september |
herhaling |
19.00-21.30 |
Gorssel |
30 september |
beginners |
19.00-22.00 |
Eefde |
14 oktober |
herhaling |
19.00-21.30 |
Gorssel |
28 oktober |
herhaling |
19.00-21.30 |
Eefde |
2 november |
beginners |
19.00-22.00 |
Gorssel |
11 november |
beginners |
19.00-22.00 |
Eefde |
18 november |
herhaling |
19.00-21.30 |
Locatie
Eefde; Dorpshuis ’t Hart.
Gorssel; de Kerk
De koffie staat om 18.45 uur klaar en wij hopen u dan te mogen ontmoeten. Wilt u het volgende bij uw aanmelding vermelden:
- Naam en geboortedatum
- Welke datum/cursus u wilt volgen
- Uw mailadres
Wij sturen u dan zo snel mogelijk een bevestiging en het verzoek het lesgeld over te maken.
Vriendelijke groet en we hopen op een grote opkomst.
Coördinatoren St.AED Eefde-Gorssel
Machteld Boschloo – 06-12497062
Carolien van Poecke – 06-5376645