Dames

Bij Sportclub Eefde zijn twee damesteams. VR1 is een samenwerking met Gorssel en spelen op zaterdag. VR18+1 speelt de wedstrijden op vrijdagavond.

Eindstand competitie 2023-2024 5e klasse – 3

  team G W G V P V T
1 FC Zutphen VR2 18 14 0 4 42 62 36
2 VIOD VR1 18 12 3 3 39 55 21
3 AZSV VR3 18 12 0 6 36 47 38
4 Oeken VR1 17 11 2 4 35 41 19
5 DVC'26 VR1 zat 17 11 0 6 33 40 33
6 Arnhemse Boys Schuytgraaf VR1 18 6 3 9 21 27 39
7 AZSV VR4 18 5 4 9 19 47 58
8 ZZC'20 VR3 18 5 2 11 17 37 48
9 ST SP Eefde/Gorssel VR1 18 3 2 13 11 29 49
10 FC Winterswijk VR2 18 1 2 15 5 20 64

Wedstrijden competitie 

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
23-09-2023 ST SP Eefde/Gorssel VR1 – AZSV VR4 3-4 Mennanda 2, Nikki O.
30-09-2023 Oeken VR1 – ST SP Eefde/Gorssel VR1 2-1 Jura
07-10-2023 ST SP Eefde/Gorssel VR1 – DVC'26 VR1 zat 2-3 Senne, Mennanda 
18-11-2023 FC Zutphen VR2 – ST SP Eefde/Gorssel VR1 3-0  
28-10-2023 ST SP Eefde/Gorssel VR1 – AZSV VR3 0-3  
04-11-2023 v.v. Dieren VR1 – ST SP Eefde/Gorssel VR1 2-3 Lotte, Mennanda, Senne
11-11-2023 ST SP Eefde/Gorssel VR1 – ZZC'20 VR3 3-1 Lakshmi, Laura, Pleun
10-02-2024 FC Winterswijk VR2 – ST SP Eefde/Gorssel VR1 1-1 Britt
09-12-2023 ST SP Eefde/Gorssel VR1 – VIOD VR1 1-3 Lotte
27-01-2024 Arnhemse Boys VR1 – ST SP Eefde/Gorssel VR1 2-1 Laura
03-02-2024 AZSV VR4 – ST SP Eefde/Gorssel VR1 2-4 Pleun 2, Britt, Nikki O.
24-02-2024 ST SP Eefde/Gorssel VR1 – Oeken VR1 3-4 Pleun, Mennanda, Nikki O.
02-03-2024 DVC'26 VR1 zat – ST SP Eefde/Gorssel VR1 3-2 Mennanda, Lakshmi
09-03-2024 ST SP Eefde/Gorssel VR1 – FC Zutphen VR2 0-6  
16-03-2024 AZSV VR3 – ST SP Eefde/Gorssel VR1 4-1 Mennanda
06-04-2024 ZZC'20 VR3 – ST SP Eefde/Gorssel VR1 2-1 Pleun
13-04-2024 ST SP Eefde/Gorssel VR1 – Arnhemse Boys VR1 1-1 Djazi 
11-05-2024 VIOD VR1 – ST SP Eefde/Gorssel VR1 4-1 Pleun
18-05-2024 ST SP Eefde/Gorssel VR1 – FC Winterswijk VR2 4-1 Mennanda, Pleun, Lakshmi, Laura

Eindstand beker poule VR1 2023-2024 

  team G W G V P V T
1 Excelsior '31 VR1 3 2 1 0 7 16 8
2 SP Lochem VR1 3 2 1 0 7 12 5
3 ST SP Eefde/Gorssel VR1 3 1 0 2 3 7 10
4 SVVN VR1 3 0 0 3 0 4 16

Wedstrijden beker

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
02-09-2023 ST SP Eefde/Gorssel VR1 – Lochem SP VR1 1-4 Lotte
09-09-2023 Excelsior'31 VR1 – ST SP Eefde/Gorssel VR1 5-1 Mennanda
16-09-2023 SVVN VR1 – ST SP Eefde/Gorssel VR1 1-5 Laura, Jura, Lotte, Mennanda, Pleun

Oefenwedstrijden

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
26-08-2023 Oeken MO20 – ST SP Eefde/Gorssel VR1 2-1 Laura
30-03-2024 ST SP Eefde/Gorssel VR1 – Transvalia 3-5 Pleun 2, Lakshmi
 

Eindstand VR30+1 2023-2024 voorjaar 

  team G W G V P V T
1 Witkampers VR30+1 18 16 2 0 50 49 10
2 FC Zutphen VR30+1 14 8 3 3 27 24 7
3 SP Eefde VR30+1 18 7 3 8 24 23 22
4 Warnsveldse Boys VR30+1 15 2 2 11 8 8 32
5 SP Lochem VR30+1 17 1 4 12 7 7 40

Wedstrijden voorjaar

Datum Wedstrijd Plaats Uitslag Doelpuntenmakers
15-03-2024 Eefde SP VR30+1 – Warnsveldse Boys VR30+1 WARNSVELD 3-1 Michelle 2, Dorieke
15-03-2024 FC Zutphen VR30+1 – Eefde SP VR30+1 WARNSVELD 1-0  
15-03-2024 Eefde SP VR30+1 – Witkampers VR30+1 WARNSVELD 0-2  
15-03-2024 Lochem SP VR30+1 – Eefde SP VR30+1 WARNSVELD 0-3 Lauren, Michelle, Dorieke
05-04-2024 Lochem SP VR30+1 – Eefde SP VR30+1 EEFDE 0-2 Michelle 2
05-04-2024 FC Zutphen VR30+1 – Eefde SP VR30+1 EEFDE Afgelast  
05-04-2024 Eefde SP VR30+1 – Warnsveldse Boys VR30+1 EEFDE 2-1 Michelle, Dorieke
05-04-2024 Eefde SP VR30+1 – Witkampers VR30+1 EEFDE 1-2 Renske
19-04-2024 Eefde SP VR30+1 – Witkampers VR30+1 LAREN 1-2 Michelle
19-04-2024 FC Zutphen VR30+1 – Eefde SP VR30+1 LAREN 1-0  
19-04-2024 Eefde SP VR30+1 – Lochem SP VR30+1 LAREN 2-0 Michelle, Renske
19-04-2024 Warnsveldse Boys VR30+1 – Eefde SP VR30+1 LAREN    
10-05-2024 Eefde SP VR30+1 – FC Zutphen VR30+1 ZUTPHEN 1-0 Renske
10-05-2024 Lochem SP VR30+1 – Eefde SP VR30+1 ZUTPHEN 1-1 Dorieke
10-05-2024 Eefde SP VR30+1 – Witkampers VR30+1 ZUTPHEN 1-4 Michelle
10-05-2024 Warnsveldse Boys VR30+1 – Eefde SP VR30+1 ZUTPHEN 1-3 Michelle 2, Marieke
24-05-2024 Eefde SP VR30+1 – Lochem SP VR30+1 LOCHEM 2-2 Anne, Michelle
24-05-2024 FC Zutphen VR30+1 – Eefde SP VR30+1 LOCHEM 1-1 Michelle
24-05-2024 Eefde SP VR30+1 – Witkampers VR30+1 LOCHEM 0-2  
24-05-2024 Warnsveldse Boys VR30+1 – Eefde SP VR30+1 LOCHEM 1-0  

Eindstand VR18+1 2023-2024 najaar 1e klasse – 12

  team G W G V P V T
1 FC Zutphen VR18+1 16 13 3 0 42 37 3
2 SP Eefde VR18+1 16 11 1 4 34 30 13
3 SSA/SJO Ratti – Socii VR18+1 16 5 4 7 19 14 17
4 Epse VR18+1 16 4 1 11 13 9 30
5 Be Quick Z. VR18+1 16 1 3 12 6 4 31

 Wedstrijden najaar

Datum Wedstrijd Plaats Uitslag Doelpuntenmakers
22-09-2023 Eefde SP VR18+1 – FC Zutphen VR18+1 ZUTPHEN 1-1 Lotte
22-09-2023 Epse VR18+1 – Eefde SP VR18+1 ZUTPHEN 0-2 Lis, Lauren
22-09-2023 Eefde SP VR18+1 – Ratti – Socii VR18+1 ZUTPHEN 3-1 Lotte, Lis, Michelle
22-09-2023 Be Quick Z. VR18+1 – Eefde SP VR18+1 ZUTPHEN 1-3 Lotte, Lis, Destiny
06-10-2023 Eefde SP VR18+1 – FC Zutphen VR18+1 EPSE 0-5  
06-10-2023 Ratti – Socii VR18+1 – Eefde SP VR18+1 EPSE Afg.  
06-10-2023 Eefde SP VR18+1 – Be Quick Z. VR18+1 EPSE Afg.  
06-10-2023 Epse VR18+1 – Eefde SP VR18+1 EPSE 0-1 Katja
03-11-2023 Epse VR18+1 – Eefde SP VR18+1 EEFDE 0-3  
03-11-2023 Eefde SP VR18+1 – Be Quick Z. VR18+1 EEFDE 3-0 Lotte 2, Michelle
03-11-2023 FC Zutphen VR18+1 – Eefde SP VR18+1 EEFDE 1-0  
03-11-2023 Eefde SP VR18+1 – Ratti – Socii VR18+1 EEFDE 0-1 Lotte
17-11-2023 Eefde SP VR18+1 – Ratti – Socii VR18+1 ZUTPHEN 1-2 Mennanda
17-11-2023 Epse VR18+1 – Eefde SP VR18+1 ZUTPHEN 0-4 Mennanda 2, Lotte 2
17-11-2023 Eefde SP VR18+1 – Be Quick Z. VR18+1 ZUTPHEN 2-0 Michelle 2
17-11-2023 FC Zutphen VR18+1 – Eefde SP VR18+1 ZUTPHEN 2-0  
01-12-2023 Eefde SP VR18+1 – FC Zutphen VR18+1 WICHMOND Afg.  
01-12-2023 Epse VR18+1 – Eefde SP VR18+1 WICHMOND Afg.  
01-12-2023 Eefde SP VR18+1 – Be Quick Z. VR18+1 WICHMOND Afg.  
01-12-2023 Ratti – Socii VR18+1 – Eefde SP VR18+1 WICHMOND Afg.