Eefde JO19-1

Eefde Jo19-1

Indeling fase 3 2022-2023 2e klasse – 3

  team tijd
10 Schalkhaar JO19-2 12:30
5 Voorwaarts T JO19-2 14:30
3 Eefde SP JO19-1 12:30
6 Sportclub Deventer JO19-1 16:00
9 Helios JO19-2 12:30
2 Heeten JO19-1 15:00
1 Gorssel JO19-1 14:15
11 ABS JO19-1 14:00
8 AZC JO19-1 15:00
12 Colmschate JO19-3 15:00
7 AGOVV JO19-2 15:00
4 Go Ahead D. JO19-1 14:30

Wedstrijden fase 3

datum wedstrijd uitslag doelpuntenmakers
04-02-2023 Schalkhaar JO19-2 – Eefde SP JO19-1    
11-02-2023 Eefde SP JO19-1 – Helios JO19-2    
04-03-2023 AZC JO19-1 – Eefde SP JO19-1    
18-03-2023 Sportclub Deventer JO19-1 – Eefde SP JO19-1    
25-03-2023 Eefde SP JO19-1 – Voorwaarts T JO19-2    
01-04-2023 Go Ahead D. JO19-1 – Eefde SP JO19-1    
15-04-2023 Eefde SP JO19-1 – Colmschate JO19-3    
22-04-2023 Eefde SP JO19-1 – Heeten JO19-1    
13-05-2023 Eefde SP JO19-1 – ABS JO19-1    
20-05-2023 Gorssel JO19-1 – Eefde SP JO19-1    

Eindstand fase 2 2022-2023 2e klasse – 09

  team G W G V P V T
1 AZC JO19-1 7 4 2 1 14 19 4
2 SC Rheden JO19-1 7 4 1 2 13 17 8
3 ESA JO19-2 7 3 3 1 12 18 12
4 SML JO19-3 7 3 1 3 10 14 19
5 Spcl. Brummen JO19-1 5 2 1 2 7 13 13
6 RKHVV JO19-2 6 2 1 3 7 12 16
7 Elsweide JO19-1 6 2 0 4 6 7 22
8 SP Eefde JO19-1 7 1 1 5 4 14 20

Wedstrijden 2e fase

datum wedstrijd uitslag doelpuntenmakers
29-10-2022 Eefde SP JO19-1 – ESA JO19-2 3-4 Lars, Mick, Jochem
05-11-2022 SC Rheden JO19-1 – Eefde SP JO19-1 5-2 Sjoerd, Jochem
12-11-2022 AZC JO19-1 – Eefde SP JO19-1 2-0  
19-11-2022 Eefde SP JO19-1 – RKHVV JO19-2 1-3 Lars
26-11-2022 Spcl. Brummen JO19-1 – Eefde SP JO19-1 3-3 Lars 2, Chris
03-12-2022 Eefde SP JO19-1 – Elsweide JO19-1 3-0 Mick, Lars, Storm
10-12-2022 SML JO19-3 – Eefde SP JO19-1 3-2  

 

Eindstand beker 22-23 2e klasse zwaluwen jeugd beker (1e fase)-03

  team G W G V P V T
1 Voorwaarts T JO19-2 5 4 0 1 12 17 6
2 AZC JO19-1 4 2 1 1 7 15 6
3 SP Eefde JO19-1 5 2 1 2 7 14 11
4 Activia JO19-1 4 2 0 2 6 8 10
5 ABS JO19-1 5 2 0 3 6 7 24
6 Helios JO19-2 5 1 0 4 3 9 13

Wedstrijden beker (1e fase)

Datum wedstrijd uitslag doelpuntenmakers
03-09-2022 Helios JO19-2 – Eefde SP JO19-1 4-1 Mick
28-09-2022 Eefde SP JO19-1 – Voorwaarts T JO19-2 2-1 Job, Mick
08-10-2022 Eefde SP JO19-1 – Activia JO19-1 3-4 Kaj, Mick, Jochem
24-09-2022 AZC JO19-1 – Eefde SP JO19-1 1-1 Mick
01-10-2022 Eefde SP JO19-1 – ABS JO19-1 7-1 Mick 3, Thom 2, Chris, Pepijn