Eefde JO19-1

Eefde Jo19-1

Stand beker 22-23 2e klasse zwaluwen jeugd beker (1e fase)-03

  team G W G V P V T
1 Voorwaarts T JO19-2 4 3 0 1 9 11 6
2 AZC JO19-1 4 2 1 1 7 15 6
3 SP Eefde JO19-1 4 2 1 1 7 11 7
4 ABS JO19-1 4 2 0 2 6 7 18
5 Activia JO19-1 3 1 0 2 3 4 7
6 Helios JO19-2 5 1 0 4 3 9 13

Wedstrijden beker (1e fase)

Datum wedstrijd uitslag doelpuntenmakers
03-09-2022 Helios JO19-2 – Eefde SP JO19-1 4-1 Mick
28-09-2022 Eefde SP JO19-1 – Voorwaarts T JO19-2 2-1 Job, Mick
08-10-2022 Eefde SP JO19-1 – Activia JO19-1    
24-09-2022 AZC JO19-1 – Eefde SP JO19-1 1-1 Mick
01-10-2022 Eefde SP JO19-1 – ABS JO19-1 7-1 Mick 3, Thom 2, Chris, Pepijn 

Eindstand voorjaarsreeks 2021-2022 3e klasse 07

  Team G W G V P V T
1 Voorwaarts T JO19-2 10 9 1 0 28 36 11
2 Broekland JO19-1 10 9 0 1 27 47 14
3 DZC '68 JO19-4 10 6 2 2 20 31 14
4 SP Lochem JO19-2 10 6 1 3 19 29 21
5 SP Eefde JO19-1 10 4 4 2 16 24 20
6 Spcl. Brummen JO19-1 10 5 0 5 15 33 32
7 Schalkhaar JO19-4 10 2 3 5 9 12 19
8 Voorwaarts T JO19-3 10 2 2 6 8 11 26
9 Colmschate '33 JO19-2 10 2 1 7 7 14 23
10 FC Zutphen JO19-3 10 2 1 7 7 7 37
11 Diepenveen JO19-2 10 0 1 9 1 9 36

Wedstrijden

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
29-01-2022 Eefde SP JO19-1 – Voorwaarts T JO19-2 2-2 Boet, Tomas
19-02-2022 Eefde SP JO19-1 – Diepenveen JO19-2 4-2 Swen 2, Tomas, Tijn
12-02-2022 Colmschate JO19-2 – Eefde SP JO19-1 2-2 Boet 2
21-04-2022 Eefde SP JO19-1 – Brummen JO19-1 4-2 Boet 3, Jochem 
12-03-2022 WSV JO19-3 (uit comp) – Eefde SP JO19-1 afgelast  
19-03-2022 Eefde SP JO19-1 – FC Zutphen JO19-3 3-0 Tomas 2, Jochem
02-04-2022 Lochem SP JO19-2 – Eefde SP JO19-1 4-1 Tomas
09-04-2022 Schalkhaar JO19-4 – Eefde SP JO19-1 3-3 Tomas 2, Jurgen
23-04-2022 Eefde SP JO19-1 – DZC '68 JO19-4 0-0  
14-05-2022 Broekland JO19-1 – Eefde SP JO19-1 4-0  
21-05-2022 Eefde SP JO19-1 – Voorwaarts T JO19-3 5-1 Boet 2, Daan, Jochem, Mick

Eindstand najaarsreeks 3e klasse 04 2021-2022

  Team G W G V P V T
1 Gorssel JO19-1 8 8 0 0 24 33 9
2 WSV JO19-2 8 7 1 0 22 35 15
3 Schalkhaar JO19-3 9 7 0 2 21 49 16
4 SP Eefde JO19-1 9 6 0 3 18 30 18
5 Heerde JO19-2 8 3 1 4 10 11 32
6 Diepenveen JO19-2 8 3 0 5 9 15 32
7 Wijhe '92 JO19-2 9 2 1 6 7 16 22
8 Oene JO19-1 8 1 2 5 5 14 20
9 Colmschate '33 JO19-2 8 1 2 5 5 15 22
10 Sportclub Deventer JO19-2 9 0 1 8 1 8 40

Wedstrijden 

Datum Wedstrijd Uitsag Doelpuntenmakers
25-09-2021 Eefde SP JO19-1 – Colmschate JO19-2 2-0 Denron, Lars
02-10-2021 Heerde JO19-2 – Eefde SP JO19-1 0-2 Pepijn 2
09-10-2021 Eefde SP JO19-1 – Oene JO19-1 4-3 Lars 2, Denron, Job
23-10-2021 Schalkhaar JO19-3 – Eefde SP JO19-1 4-0  
30-10-2021 Eefde SP JO19-1 – WSV JO19-2 1-5 Mick
06-11-2021 Diepenveen JO19-2 – Eefde SP JO19-1 0-10 Lars 4, Jochem 3, Daan, Sjoerd, Dylan
20-11-2021 Sportclub Deventer JO19-2 – Eefde SP JO19-1 1-5 Lars 3, Denron, Job
04-12-2021 Gorssel JO19-1 – Eefde SP JO19-1 4-2 Lars 2
11-12-2021 Eefde SP JO19-1 – Wijhe '92 JO19-2 4-1 Lars 3, Pepijn

2e ronde beker 2021-2022

Datum Bekerwedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
13-11-2021 VIOS B. JO19-1 – Eefde SP JO19-1 4-0  

1e ronde beker 2021-2022

Datum Bekerwedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
16-10-2021 Vorden JO19-2 – Eefde SP JO19-1 4-6 Lars 4, Chris 2

Indeling beker poule 2021-2022

1 SV Basteom JO19-1 14:30
3 Eefde SP JO19-1 12:30
2 FC Zutphen JO19-2 12:30
4 Keijenburgse Boys JO19-1 15:00

Wedstrijden

Datum Bekerwedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
04-09-2021 FC Zutphen JO19-2 – Eefde SP JO19-1 1-2 Denron, Lars
11-09-2021 Eefde SP JO19-1 – SV Basteom JO19-1 5-1 Lars 2, Pepijn, Job, Denron
18-09-2021 Eefde SP JO19-1 – Keijenburgse Boys JO19-1 6-4 Lars 4, Denron, Pepijn