Eefde JO17-1

Eindstand 2023-2024 3e fase 4e klasse – 09

  team G W G V P V T
1 V en L JO17-1JM 12 11 0 1 33 71 26
2 De Hoven JO17-1 12 9 1 2 28 40 30
3 Broekland JO17-1 12 7 2 3 23 53 31
4 Eefde SP JO17-1JM 11 7 0 4 21 44 34
5 Terwolde JO17-1JM 12 6 3 3 21 31 26
6 Heerde JO17-2JM 12 6 3 3 21 28 23
7 Helios JO17-2 11 6 1 4 19 28 29
8 Voorwaarts T JO17-3 12 6 0 6 18 26 25
9 Blauw Wit '66 JO17-1 12 3 3 6 12 34 33
10 Koninklijke UD JO17-1 12 3 1 8 10 35 38
11 SV Schalkhaar JO17-5 12 3 1 8 10 22 31
12 Diepenveen JO17-2 12 1 1 10 4 19 54
13 Colmschate '33 JO17-3 12 1 0 11 3 11 62

Wedstrijden 3e fase  

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
03-02-2024 Broekland JO17-1 – Eefde SP JO17-1JM 7-2 Ghino 2
24-02-2024 Eefde SP JO17-1JM – Hoven De JO17-1 7-2 Ghino 3, Bram 2, Kaj, Luuk
01-06-2024 Helios JO17-2 – Eefde SP JO17-1JM  
13-03-2024 Eefde SP JO17-1JM – Blauw Wit'66 JO17-1 3-1 Ghino 2, Luuk
16-03-2024 Colmschate JO17-3 – Eefde SP JO17-1JM 2-6 Ghino 4, Luuk, Tom
23-03-2024 Eefde SP JO17-1JM – Voorwaarts T JO17-3 1-4 Stijn
30-03-2024 V en L JO17-1JM – Eefde SP JO17-1JM 7-3 Stijn, Willem, Ghino
15-04-2024 Diepenveen JO17-2 – Eefde SP JO17-1JM 1-3 Ghino 2, Luuk
20-04-2024 Eefde SP JO17-1JM – Schalkhaar JO17-5 7-3 Ghino 2, Jelmer 2, Ibrahim 2, Jesper
22-05-2024 Eefde SP JO17-1JM – Terwolde JO17-1JM 7-1 Storm 5, Ghino, Luuk
15-05-2024 Eefde SP JO17-1JM – Heerde JO17-2JM 2-4 Willem, Ghino
25-05-2024 Kon. UD JO17-1 – Eefde SP JO17-1JM 2-3 Luuk 2, Siem

Stand 2023-2024 2e fase 4e klasse – 02

  team G W G V P V T
1 ST: Wolfersveen/Halle JO17-1 6 6 0 0 18 32 3
2 FC Bergh JO17-3 6 5 0 1 15 16 10
3 SP Lochem JO17-3 7 3 1 3 10 26 17
4 SC EDS JO17-1 7 3 1 3 10 13 14
5 Eefde SP JO17-1JM 6 2 2 2 8 27 18
6 Warnsveldse Boys JO17-3JM 5 2 0 3 6 8 20
7 HC '03 JO17-1 6 1 2 3 5 13 15
8 AZC JO17-2JM 7 0 0 7 0 11 49

Wedstrijden 2e fase 

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
04-11-2023 Eefde SP JO17-1JM – FC Bergh JO17-3 1-2 Kick
11-11-2023 HC '03 JO17-1 – Eefde SP JO17-1JM 3-3 Ibrahim, Luuk, Marius
18-11-2023 Eefde SP JO17-1JM – Lochem SP JO17-3 1-6 Jesper
25-11-2023 Eefde SP JO17-1JM – ST: Wolfersveen/Halle JO17-1 afgelast  
02-12-2023 AZC JO17-2JM – Eefde SP JO17-1JM 1-10 Ghino 4, Siem 2, Kick 2,, WiIlem, Jesper
09-12-2023 Eefde SP JO17-1JM – Warnsveldse Boys JO17-3JM 7-1 Ghino 4, Kick 3
16-12-2023 EDS JO17-1 – Eefde SP JO17-1JM 5-5 Ghino 2, Kick, Siem, Luuk

Eindstand 2023-2024 1e fase (beker) 3e klasse – 06

  team G W G V P V T
1 Pax JO17-1 6 5 1 0 16 31 5
2 Oeken JO17-1 6 5 1 0 16 32 8
3 Concordia-W JO17-1 6 3 0 3 9 27 18
4 FC Zutphen JO17-3 6 3 0 3 9 19 19
5 Keijenburgse Boys JO17-1 6 2 1 3 7 15 19
6 Eefde SP JO17-1JM 6 1 0 5 3 18 52
7 HC '03 JO17-1 6 0 1 5 1 11 32

Wedstrijden 1e fase

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
02-09-2023 Keijenburgse Boys JO17-1 – Eefde SP JO17-1JM 7-2 Jesper, Ghino
09-09-2023 Eefde SP JO17-1JM – Pax JO17-1 2-14 Ibrahim, Siem
16-09-2023 HC '03 JO17-1 – Eefde SP JO17-1JM 3-6 Storm 3, Ghino, Kick, Koen
23-09-2023 FC Zutphen Jo17-3JM – Eefde SP JO17-1JM 6-5 Jesper 3, Luuk, Siem
30-09-2023 Eefde SP JO17-1JM – Oeken JO17-1 1-14 Ghino
07-10-2023 Eefde SP JO17-1JM – Concordia-W JO17-1 2-8 Luuk, Kick

Oefenwedstrijden

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
26-08-2023 Eefde SP JO17-1JM – Gorssel JO17-2 7-3 Ghino 3, Kick 2, Ibrahim, Luuk