Stand 2023-2024 3e fase 4e klasse – 09
team | G | W | G | V | P | V | T | |
1 | V en L JO17-1JM | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 24 | 2 |
2 | Terwolde JO17-1JM | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 8 | 7 |
3 | Heerde JO17-2JM | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 8 | 3 |
4 | Helios JO17-2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 6 | 4 |
5 | De Hoven JO17-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 13 | 11 |
6 | Broekland JO17-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 17 | 7 |
7 | Voorwaarts T JO17-3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 3 |
8 | Eefde SP JO17-1JM | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 12 | 10 |
9 | Blauw Wit '66 JO17-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 10 | 5 |
10 | Colmschate '33 JO17-3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 5 | 10 |
11 | Diepenveen JO17-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4 | 18 |
12 | Warnsveldse Boys JO17-3JM | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 18 |
13 | SV Schalkhaar JO17-5 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 7 |
14 | Koninklijke UD JO17-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | 17 |
Wedstrijden 3e fase
Datum | Wedstrijd | Uitslag | Doelpuntenmakers |
03-02-2024 | Broekland JO17-1 – Eefde SP JO17-1JM | 7-2 | Ghino 2 |
24-02-2024 | Eefde SP JO17-1JM – Hoven De JO17-1 | 7-2 | Ghino 3, Bram 2, Kaj, Luuk |
01-06-2024 | Helios JO17-2 – Eefde SP JO17-1JM | ||
13-03-2024 | Eefde SP JO17-1JM – Blauw Wit'66 JO17-1 | 3-1 | Ghino 2, Luuk |
16-03-2024 | Colmschate JO17-3 – Eefde SP JO17-1JM | 2-6 | Ghino 4, Luuk, Tom |
23-03-2024 | Eefde SP JO17-1JM – Voorwaarts T JO17-3 | ||
30-03-2024 | V en L JO17-1JM – Eefde SP JO17-1JM | ||
06-04-2024 | Diepenveen JO17-2 – Eefde SP JO17-1JM | ||
13-04-2024 | Eefde SP JO17-1JM – Warnsveldse Boys JO17-3JM | ||
20-04-2024 | Eefde SP JO17-1JM – Schalkhaar JO17-5 | ||
04-05-2024 | Eefde SP JO17-1JM – Terwolde JO17-1JM | ||
11-05-2024 | Eefde SP JO17-1JM – Witkampers JO17-2JM | ||
25-05-2024 | Kon. UD JO17-1 – Eefde SP JO17-1JM |
Stand 2023-2024 2e fase 4e klasse – 02
team | G | W | G | V | P | V | T | |
1 | ST: Wolfersveen/Halle JO17-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 32 | 3 |
2 | FC Bergh JO17-3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 16 | 10 |
3 | SP Lochem JO17-3 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 26 | 17 |
4 | SC EDS JO17-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 13 | 14 |
5 | Eefde SP JO17-1JM | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 27 | 18 |
6 | Warnsveldse Boys JO17-3JM | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 8 | 20 |
7 | HC '03 JO17-1 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 13 | 15 |
8 | AZC JO17-2JM | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 11 | 49 |
Wedstrijden 2e fase
Datum | Wedstrijd | Uitslag | Doelpuntenmakers |
04-11-2023 | Eefde SP JO17-1JM – FC Bergh JO17-3 | 1-2 | Kick |
11-11-2023 | HC '03 JO17-1 – Eefde SP JO17-1JM | 3-3 | Ibrahim, Luuk, Marius |
18-11-2023 | Eefde SP JO17-1JM – Lochem SP JO17-3 | 1-6 | Jesper |
25-11-2023 | Eefde SP JO17-1JM – ST: Wolfersveen/Halle JO17-1 | afgelast | |
02-12-2023 | AZC JO17-2JM – Eefde SP JO17-1JM | 1-10 | Ghino 4, Siem 2, Kick 2,, WiIlem, Jesper |
09-12-2023 | Eefde SP JO17-1JM – Warnsveldse Boys JO17-3JM | 7-1 | Ghino 4, Kick 3 |
16-12-2023 | EDS JO17-1 – Eefde SP JO17-1JM | 5-5 | Ghino 2, Kick, Siem, Luuk |
Eindstand 2023-2024 1e fase (beker) 3e klasse – 06
team | G | W | G | V | P | V | T | |
1 | Pax JO17-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 31 | 5 |
2 | Oeken JO17-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 32 | 8 |
3 | Concordia-W JO17-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 27 | 18 |
4 | FC Zutphen JO17-3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 19 | 19 |
5 | Keijenburgse Boys JO17-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 15 | 19 |
6 | Eefde SP JO17-1JM | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 18 | 52 |
7 | HC '03 JO17-1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 11 | 32 |
Wedstrijden 1e fase
Datum | Wedstrijd | Uitslag | Doelpuntenmakers |
02-09-2023 | Keijenburgse Boys JO17-1 – Eefde SP JO17-1JM | 7-2 | Jesper, Ghino |
09-09-2023 | Eefde SP JO17-1JM – Pax JO17-1 | 2-14 | Ibrahim, Siem |
16-09-2023 | HC '03 JO17-1 – Eefde SP JO17-1JM | 3-6 | Storm 3, Ghino, Kick, Koen |
23-09-2023 | FC Zutphen Jo17-3JM – Eefde SP JO17-1JM | 6-5 | Jesper 3, Luuk, Siem |
30-09-2023 | Eefde SP JO17-1JM – Oeken JO17-1 | 1-14 | Ghino |
07-10-2023 | Eefde SP JO17-1JM – Concordia-W JO17-1 | 2-8 | Luuk, Kick |
Oefenwedstrijden
Datum | Wedstrijd | Uitslag | Doelpuntenmakers |
26-08-2023 | Eefde SP JO17-1JM – Gorssel JO17-2 | 7-3 | Ghino 3, Kick 2, Ibrahim, Luuk |