Eefde JO15-1

 Stand 2023-2024 3e fase 4e klasse – 08

  team G W G V P V T
1 Sc. Overwetering JO15-2 11 9 0 2 27 45 16
2 Eefde SP JO15-1JM 10 8 1 1 25 24 10
3 Voorwaarts T JO15-4 11 7 2 2 23 58 28
4 Wijhe '92 JO15-2 11 7 0 4 21 39 25
5 ABS JO15-2 11 6 2 3 20 31 15
6 Koninklijke UD JO15-1JM 11 6 0 5 18 44 32
7 Broekland JO15-1JM 11 5 2 4 17 27 25
8 Colmschate '33 JO15-3 10 3 0 7 9 16 31
9 Helios JO15-2 11 2 2 7 8 32 53
10 Go Ahead Deventer JO15-2JM 11 2 1 8 7 16 50
11 Terwolde JO15-1 9 2 0 7 6 17 41
12 Lettele JO15-1JM 11 2 0 9 6 18 41

Wedstrijden 3e fase

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
27-01-2024 Eefde SP JO15-1 – De Hoven JO 15-1 (oefen) 2-0 Stijn, Lis
03-02-2024 Colmschate JO15-3 – Eefde SP JO15-1JM 1-3 Finn, Gwen, Stijn
24-02-2024 Eefde SP JO15-1JM – Wijhe '92 JO15-2 2-0 Stijn 2
02-03-2024 Go Ahead Deventer JO15-2JM – Eefde SP JO15-1JM 0-2 Stijn, eigen doelpunt
09-03-2024 Eefde SP JO15-1JM – ABS JO15-2 1-0 Jorn
16-03-2024 Voorwaarts T JO15-4 – Eefde SP JO15-1JM 1-0  
25-05-2024 Eefde SP JO15-1JM – Terwolde JO15-1    
30-03-2024 Eefde SP JO15-1JM – Lettele JO15-1JM 3-1 Stijn 2, Parsa
06-04-2024 Broekland JO15-1JM – Eefde SP JO15-1JM 2-2 Roan, Stijn
13-04-2024 Eefde SP JO15-1JM – Sc. Overwetering JO15-2 2-1 Roan, Stijn
20-04-2024 Helios JO15-2 – Eefde SP JO15-1JM 2-6 Gwen 2, Roan, Parsa, Jurre
11-05-2024 Koninklijke UD JO15-1JM – Eefde SP JO15-1JM 2-3 Gwen, Stijn, eigen doelpunt
18-05-2024 Eefde SP JO15-1JM int. toernooi Eefde    

Stand 2023-2024 2e fase 4e klasse – 15

  team G W G V P V T
1 Eefde SP JO15-1JM –KAMPIOEN! 7 5 1 1 16 33 15
2 Apeldoornse Boys JO15-2 7 3 1 3 10 30 21
3 Klarenbeek SC JO15-1JM 5 2 2 1 8 14 6
4 Voorwaarts T JO15-4 3 2 1 0 7 12 10
5 Ratti – Socii JO15-1JM 5 1 3 1 6 10 8
6 v.v. Dieren JO15-2JM 5 2 0 3 6 8 18
7 Vorden JO15-2JM 3 1 0 2 3 8 10
8 AZC JO15-2JM 5 0 0 5 0 7 34

Wedstrijden 2e fase 

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
04-11-2023 Eefde SP JO15-1JM – Voorwaarts T JO15-4 4-5 Stijn 3, Roan
11-11-2023 Eefde SP JO15-1JM – Ratti – Socii JO15-1JM 2-1 Stijn 2
18-11-2023 Klarenbeek SC JO15-1JM – Eefde SP JO15-1JM 1-1 Stijn
25-11-2023 Eefde SP JO15-1JM – AZC JO15-2JM 9-2 Stijn 5, Jorn 2, Jesse, Guido
02-12-2023 v.v. Dieren JO15-2JM – Eefde SP JO15-1JM 1-5 Stijn 3, Roan, Finn
09-12-2023 Eefde SP JO15-1JM – Vorden JO15-2JM 5-1 Stijn 2, Lis, Finn, Parsa
16-12-2023 Apeldoornse Boys JO15-2 – Eefde SP JO15-1JM 4-7 Stijn 2, Roan 2, Finn 2, Parsa

Eindstand 2023-2024 1e fase (beker) 4e klasse – 01

  team G W G V P V T
1 Voorst JO15-1JM 6 6 0 0 18 40 4
2 v.v. Dieren JO15-2JM 7 5 0 2 15 46 24
3 Eefde SP JO15-1JM 7 5 0 2 15 41 20
4 Klarenbeek SC JO15-1JM 7 5 0 2 15 31 14
5 v.v. Dieren JO15-3JM 6 3 0 3 9 19 20
6 FC Zutphen JO15-4 7 2 0 5 6 29 27
7 Oeken JO15-2 7 1 0 6 3 12 70
8 Gorssel JO15-1 7 0 0 7 0 13 52

Wedstrijden 1e fase

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
02-09-2023 FC Zutphen JO15-4 – Eefde SP JO15-1JM 4-5 Roan 3, Stijn, Parsa
09-09-2023 Eefde SP JO15-1JM – Gorssel JO15-1 4-2 Jorn 2, Parsa, Finn
16-09-2023 Eefde SP JO15-1JM – v.v. Dieren JO15-2JM 8-4 Stijn 4, Roan 2, Jorn 2
23-09-2023 Voorst JO15-1JM – Eefde SP JO15-1JM 3-2 Stijn, Jorn
30-09-2023 Eefde SP JO15-1JM – v.v. Dieren JO15-3JM 5-1 Elvis 2, Roan, Finn, Stijn
07-10-2023 Klarenbeek SC JO15-1JM – Eefde SP JO15-1JM 6-3 Roan, Finn, Stijn
14-10-2023 Eefde SP JO15-1JM – Oeken JO15-2 14-0 Stijn 5, Roan 4, Finn, Jorn, Jesse, Guido, e.d.