Eefde JO15-1

Indeling beker 22-23 5e klasse Zwaluwen jeugd beker (1e fase)-32

Schalkhaar JO15-6 12:30
Twello SV JO15-3JM 12:30
Eefde SP JO15-1JM 10:30
FC Zutphen JO15-5 10:30
ABS JO15-3 12:00
AZC JO15-2JM 13:00

Wedstrijden beker (1e fase)

Datum wedstrijd uitslag doelpuntenmakers
03-09-2022 ABS JO15-3 – Eefde SP JO15-1JM    
10-09-2022 Eefde SP JO15-1JM – Twello SV JO15-3JM    
17-09-2022 Schalkhaar JO15-6 – Eefde SP JO15-1JM    
24-09-2022 Eefde SP JO15-1JM – AZC JO15-2JM    
01-10-2022 FC Zutphen JO15-5 – Eefde SP JO15-1JM    

Eindstand voorjaarsreeks 2021-2022 3e klasse 05

  Team G W G V P V T
1 Bentelo JO15-1 10 10 0 0 30 64 23
2 Lettele JO15-1JM 10 6 1 3 19 37 16
3 Sportclub Deventer JO15-2 11 6 1 4 19 40 30
4 Gorssel JO15-1 11 6 1 4 19 40 41
5 Eefde SP JO15-1JM 11 6 0 5 18 41 42
6 SP Lochem JO15-3 11 5 1 5 16 28 28
7 Voorwaarts T JO15-4 11 4 2 5 14 27 32
8 SV CCW '16 JO15-1 11 3 3 5 12 33 36
9 SV Twello JO15-1JM 11 3 3 5 12 24 28
10 Markelo JO15-2JM 11 3 2 6 11 38 56
11 ABS JO15-2 11 3 1 7 10 30 51
12 FC Zutphen JO15-3 11 2 1 8 7 18 37

Wedstrijden

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
19-02-2022 Voorwaarts T JO15-4 – Eefde SP JO15-1JM 4-1  
26-02-2022 Eefde SP JO15-1JM – Helios JO15-2 (uit comp) (7-3)  
12-02-2022 Sportclub Deventer JO15-2 – Eefde SP JO15-1JM 4-2  
05-03-2022 Eefde SP JO15-1JM – CCW '16 JO15-1 5-4  
12-03-2022 FC Zutphen JO15-3 – Eefde SP JO15-1JM 1-5  
19-03-2022 Eefde SP JO15-1JM – ABS JO15-2 6-3  
26-03-2022 Eefde SP JO15-1JM – Bentelo JO15-1 3-5  
02-04-2022 Eefde SP JO15-1JM – SV Twello JO15-1JM 2-0  
09-04-2022 Eefde SP JO15-1JM – Lettele JO15-1JM 4-3  
23-04-2022 Lochem SP JO15-3 – Eefde SP JO15-1JM 2-3  
14-05-2022 Eefde SP JO15-1JM – Markelo JO15-2JM 6-10  
21-05-2022 Gorssel JO15-1 – Eefde SP JO15-1JM 6-4  

Eindstand najaarsreeks 2e klasse 9 2021-2022

  Team G W G V P V T
1 Heeten JO15-1JM 11 10 0 1 30 43 7
2 Spcl. Brummen JO15-1 10 9 1 0 28 49 12
3 Schalkhaar JO15-3 10 8 0 2 24 37 16
4 Groen Wit '62 JO15-2 9 6 0 3 18 20 12
5 Colmschate '33 JO15-2 9 5 2 2 17 23 14
6 FC Zutphen JO15-2JM 10 5 0 5 15 30 16
7 Activia JO15-1JM 10 4 0 6 12 22 33
8 Eefde SP JO15-1JM 11 3 2 6 11 19 42
9 SP Teuge JO15-1 11 2 3 6 9 21 30
10 Robur et Velocitas JO15-2 10 2 0 8 6 15 47
11 SV Twello JO15-1JM 9 1 0 8 3 16 40
12 Sc. Overwetering JO15-1JM 10 0 2 8 2 9 35

Wedstrijden

Datum Wedstrijden Uitslag Doelpuntenmakers
25-09-2021 Teuge SP JO15-1 – Eefde SP JO15-1JM 2-2 Ghino 2
02-10-2021 Eefde SP JO15-1JM – Sc. Overwetering JO15-1JM 1-1  
09-10-2021 Robur et Velocitas JO15-2 – Eefde SP JO15-1JM 1-3  
23-10-2021 Eefde SP JO15-1JM – Groen Wit'62 JO15-2 3-4  
30-10-2021 Activia JO15-1JM – Eefde SP JO15-1JM 4-1  
06-11-2021 Eefde SP JO15-1JM – Twello SV JO15-1 5-4  
20-11-2021 Brummen JO15-1 – Eefde SP JO15-1JM 6-1  
27-11-2021 Eefde SP JO15-1JM – Schalkhaar JO15-3 0-6  
04-12-2021 Colmschate JO15-2 – Eefde SP JO15-1JM 2-0  
11-12-2021 Eefde SP JO15-1JM – Heeten JO15-1JM 0-10  
18-12-2021 Eefde SP JO15-1JM – FC Zutphen JO15-2JM 3-2  

Indeling beker 2021-2022

2 Witkampers JO15-1JM 13:00
3 Lochem SP JO15-2 12:30
1 Eefde SP JO15-1JM 10:30
4 Helios JO15-1 10:00

Wedstrijden

Datum Bekerwedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
04-09-2021 Eefde SP JO15-1JM – Helios JO15-1 0-12  
11-09-2021 Lochem SP JO15-2 – Eefde SP JO15-1JM 12-0  
18-09-2021 Eefde SP JO15-1JM – Witkampers JO15-1JM 3-10