Eefde JO14-1

 Eindstand 2023-2024 3e fase 4e klasse – 05

  team G W G V P V T
1 csv Apeldoorn JO14-3 12 12 0 0 36 78 16
2 WWNA JO14-1JM 12 9 0 3 27 70 28
3 SP Eefde JO14-1 12 9 0 3 27 49 19
4 Epe JO14-2 11 7 1 3 22 47 26
5 WSV JO14-4 12 6 2 4 20 38 49
6 VIOS V. JO14-1 12 5 2 5 17 30 42
7 SV Otterlo JO14-1 12 5 1 6 16 61 49
8 Colmschate '33 JO14-2 12 5 0 7 15 52 35
9 SEH JO14-1 12 4 3 5 15 34 56
10 Sportclub Deventer JO14-2 11 4 1 6 13 29 59
11 Klarenbeek SC JO14-1JM 12 2 1 9 7 27 70
12 WSV JO14-5 12 1 3 8 6 20 37
13 EZC '84 JO14-1 12 0 2 10 2 27 76

Wedstrijden 3e fase 

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
03-02-2024 Eefde SP JO14-1 – WSV JO14-5 2-1 Mohammed, Tijmen
10-02-2024 Eefde SP JO14-1 – Epe JO14-2 3-2 Mohammed 2, Guus
02-03-2024 Eefde SP JO14-1 – Klarenbeek SC JO14-1JM 6-1 Quint 3, Tijmen, Mohammed, Guus
09-03-2024 Colmschate JO14-2 – Eefde SP JO14-1 1-2 Quint, Arthur
16-03-2024 Eefde SP JO14-1 – Sportclub Deventer JO14-2 5-2 Arthur 2, Mohammed, Guus, Krijn
23-03-2024 SV Otterlo JO14-1 – Eefde SP JO14-1 0-5 Arthur 2, Tijmen 2, Krijn
06-04-2024 Eefde SP JO14-1 – SEH JO14-1 8-3 Guus 3, Mohammed 2, Tijmen, Ayham, Jurre
13-04-2024 WWNA JO14-1JM – Eefde SP JO14-1 1-0  
20-04-2024 EZC '84 JO14-1 – Eefde SP JO14-1 1-8 Arthur 2, Guus 2, Krijn, Mohammed, Jamal, Levi
04-05-2024 WSV JO14-4 – Eefde SP JO14-1 1-10 Stijn 6, Ayham, Arthur, Sil, Lis
11-05-2024 csv Apeldoorn JO14-3 – Eefde SP JO14-1 4-0  
18-05-2024 Eefde SP JO14-1 int. toernooi Eefde 5e  
25-05-2024 Eefde SP JO14-1 – VIOS V. JO14-1 0-2  

Stand 2023-2024 2e fase 4e klasse – 04

  team G W G V P V T
1 DZC '68 JO14-6 7 5 1 1 16 24 10
2 SC Rheden JO14-1JM 5 5 0 0 15 11 3
3 SDZZ JO14-1 7 4 2 1 14 23 9
4 DVV JO14-2JM 6 2 2 2 8 14 11
5 SV Basteom JO14-1JM 6 2 1 3 7 20 20
6 Eendracht JO14-1JM 6 1 1 4 4 15 25
7 Sportclub Groessen JO14-2JM 6 0 3 3 3 9 20
8 SP Eefde JO14-1 7 0 2 5 2 6 24

Wedstrijden 2e fase 

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
04-11-2023 Eefde SP JO14-1 – SV Basteom JO14-1JM 2-5 Quint, Krijn
11-11-2023 SDZZ JO14-1 – Eefde SP JO14-1 4-1 Arthur
18-11-2023 Eefde SP JO14-1 – SC Rheden JO14-1JM 0-2  
25-11-2023 Eendracht JO14-1JM – Eefde SP JO14-1 1-1 Mohammed
02-12-2023 Eefde SP JO14-1 – Sportclub Groessen JO14-2JM 1-1 Jurre
09-12-2023 DZC '68 JO14-6 – Eefde SP JO14-1 5-1 Mohammed
16-12-2023 DVV JO14-2JM – Eefde SP JO14-1 6-0  

Eindstand 2023-2024 1e fase (beker) 4e klasse – 12

  team G W G V P V T
1 Koninklijke UD JO14-1 7 7 0 0 21 89 8
2 Colmschate '33 JO14-2 7 5 1 1 16 40 9
3 FC RDC JO14-2 7 5 0 2 15 29 9
4 Klarenbeek SC JO14-1JM 7 3 1 3 10 36 25
5 SP Eefde JO14-1 7 3 0 4 9 10 16
6 Sportclub Deventer JO14-2 7 2 0 5 6 16 52
7 Rohda Raalte JO14-4 7 1 0 6 3 11 61
8 Heeten JO14-1 7 1 0 6 3 5 56

Wedstrijden 1e fase

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
02-09-2023 Eefde SP JO14-1 – Sportclub Deventer JO14-2 5-1 Ayham 2, Krijn 2, Arthur
09-09-2023 Rohda R. JO14-4 – Eefde SP JO14-1 0-2 Arthur, Quint
16-09-2023 Eefde SP JO14-1 – Colmschate JO14-2 0-2  
23-09-2023 Eefde SP JO14-1 – FC RDC JO14-2 0-1  
30-09-2023 Klarenbeek SC JO14-1JM – Eefde SP JO14-1 2-1 Quint
07-10-2023 Eefde SP JO14-1 – Kon. UD JO14-1 0-10  
14-10-2023 Heeten JO14-1 – Eefde SP JO14-1 0-2 Quint, Arthur

Oefenwedstrijden

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
28-10-2023 Eefde SP JO14-1 – FC Zutphen JO15-3 0-18