Eefde JO13-1

Stand 2023-2024 3e fase 4e klasse – 04

  team G W G V P V T
1 Gorssel JO13-1 10 10 0 0 30 62 11
2 Voorst JO13-1 11 9 0 2 27 57 17
3 Warnsveldse Boys JO13-2JM 9 8 1 0 25 45 11
4 SC Klarenbeek JO13-1JM 11 5 2 4 17 36 30
5 De Hoven JO13-1 10 5 1 4 16 32 27
6 Eerbeekse Boys JO13-3 11 4 2 5 14 27 36
7 Eefde SP JO13-1JM 11 4 1 6 13 20 24
8 v.v. Dieren JO13-2JM 10 4 0 6 12 33 47
9 AZC JO13-3 9 2 1 6 7 19 36
10 Voorst JO13-2JM 11 2 1 8 7 25 50
11 FC Zutphen JO13-3 11 2 1 8 7 27 57
12 SV Basteom JO13-1JM 10 2 0 8 6 15 52

Wedstrijden 3e fase 

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
03-02-2024 Hoven De JO13-1 – Eefde SP JO13-1JM 2-1 Damian
10-02-2024 Eefde SP JO13-1JM – SV Basteom JO13-1JM 2-1 Damian, Bram
02-03-2024 Voorst JO13-2JM – Eefde SP JO13-1JM 0-4 Siem, Marley, Thijs, eigen doelpunt
09-03-2024 Eefde SP JO13-1JM – Voorst JO13-1 0-3  
16-03-2024 Gorssel JO13-1 – Eefde SP JO13-1JM 1-0  
23-03-2024 Eefde SP JO13-1JM – Warnsveldse Boys JO13-2JM 0-4  
30-03-2024 Eefde SP JO13-1JM – AZC JO13-3 4-0 Guus 3,Thijs
06-04-2024 Eerbeekse Boys JO13-3 – Eefde SP JO13-1JM 2-3  
13-04-2024 Eefde SP JO13-1JM – FC Zutphen JO13-3 3-3 Finn, Thijs, Liam
20-04-2024 SC Klarenbeek JO13-1JM – Eefde SP JO13-1JM 2-1 Damian
11-05-2024 v.v. Dieren JO13-2JM – Eefde SP JO13-1JM 6-2  
18-05-2024 Eefde SP JO13-1JM int. toernooi in Eefde    

Stand 2023-2024 2e fase 4e klasse – 06

  team G W G V P V T
1 AZC JO13-3 7 5 1 1 16 21 13
2 Eefde SP JO13-1JM 7 5 0 2 15 16 13
3 Warnsveldse Boys JO13-2JM 5 3 0 2 9 13 6
4 v.v. Dieren JO13-2JM 6 3 0 3 9 15 15
5 De Hoven JO13-1 6 2 2 2 8 10 12
6 Voorst JO13-2JM 5 1 1 3 4 10 15
7 FC Zutphen JO13-3 4 1 0 3 3 5 12
8 SP Lochem JO13-2 6 1 0 5 3 13 17

Wedstrijden 2e fase

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
04-11-2023 Eefde SP JO13-1JM – v.v. Dieren JO13-2JM 4-3 Siem 2, Liam, Thijs
11-11-2023 Voorst JO13-2JM – Eefde SP JO13-1JM 2-4 Liam 2, Siem, Thijs
18-11-2023 Eefde SP JO13-1JM – FC Zutphen JO13-3JM 4-1 Siem 2, Krijn, Finn
25-11-2023 Lochem SP JO13-2 – Eefde SP JO13-1JM 1-2 Finn 2
02-12-2023 Eefde SP JO13-1JM – Warnsveldse Boys JO13-2JM 1-0 Thijs
09-12-2023 AZC JO13-3 – Eefde SP JO13-1JM 4-1 Marley
16-12-2023 Hoven De JO13-1 – Eefde SP JO13-1JM 2-0  

Eindstand 2023-2024 fase 1 (beker) 4e klasse – 04

  team G W G V P V T
1 Gorssel JO13-1 6 5 0 1 15 36 7
2 Warnsveldse Boys JO13-2JM 6 5 0 1 15 20 15
3 ABS JO13-2JM 6 3 2 1 11 20 11
4 AZC JO13-3 7 3 1 3 10 22 30
5 SP Lochem JO13-2 7 3 0 4 9 18 20
6 Eefde SP JO13-1JM 7 2 2 3 8 19 25
7 Vorden JO13-2 7 1 0 6 3 19 36
8 ST RKZVC-HMC'17 JO13-2JM 4 0 1 3 1 9 19

Wedstrijden fase 1

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
02-09-2023 Eefde SP JO13-1JM – Vorden JO13-2 4-3 Finn 3, Daan
09-09-2023 Gorssel JO13-1 – Eefde SP JO13-1JM 7-1 Sil
16-09-2023 AZC JO13-3 – Eefde SP JO13-1JM 4-3 Finn, Siem, Thijs
23-09-2023 Eefde SP JO13-1JM – Warnsveldse Boys JO13-2 1-2 Thijs
30-09-2023 ABS JO13-2JM – Eefde SP JO13-1JM 3-3 Finn, Liam, Thijs
07-10-2023 Eefde SP JO13-1JM – Lochem SP JO13-2 4-3 Finn 3, Siem
28-10-2023 ST RKZVC-HMC'17 JO13-2JM – Eefde SP JO13-1JM 3-3 Marley, Liam, Finn