Eefde JO13-1

Eefde JO13-1

Stand fase 3 2022-2023 4e klasse – 03

  team G W G V P V T
1 Eefde SP JO13-1JM 1 1 0 0 3 7 0
2 DZC '68 JO13-6JM 1 1 0 0 3 5 1
3 v.v. Dieren JO13-2JM 1 1 0 0 3 5 2
4 DZC '68 JO13-5JM 1 0 1 0 1 3 3
5 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-3 1 0 1 0 1 3 3
6 Angerlo Vooruit JO13-2 1 0 1 0 1 1 1
7 ZZC'20 JO13-3 1 0 1 0 1 1 1
8 Doetinchem JO13-1JM 0 0 0 0 0 0 0
9 Vorden JO13-2 0 0 0 0 0 0 0
10 Eerbeekse Boys JO13-2 1 0 0 1 0 2 5
11 HC '03 JO13-1JM 1 0 0 1 0 1 5
12 Warnsveldse Boys JO13-1 1 0 0 1 0 0 7

Wedstrijden fase 3

datum wedstrijd uitslag doelpuntenmakers
04-02-2023 Eefde SP JO13-1JM – Warnsveldse Boys JO13-1 7-0 Stijn 4, Guus, Arthur, Jay
11-02-2023 DZC '68 JO13-5JM – Eefde SP JO13-1JM    
04-03-2023 Eefde SP JO13-1JM – ZZC'20 JO13-3    
18-03-2023 Eefde SP JO13-1JM – Angerlo Vooruit JO13-2    
25-03-2023 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-3 – Eefde SP JO13-1JM    
01-04-2023 HC '03 JO13-1JM – Eefde SP JO13-1JM    
15-04-2023 Eefde SP JO13-1JM – v.v. Dieren JO13-2JM    
22-04-2023 Doetinchem JO13-1JM – Eefde SP JO13-1JM    
13-05-2023 Eerbeekse Boys JO13-2 – Eefde SP JO13-1JM    
20-05-2023 Eefde SP JO13-1JM – Vorden JO13-2    

Eindstand fase 2 2022-2023 4e klasse – 06

  teams G W G V P V T
1 Diepenveen JO13-2JM 7 5 1 1 16 16 10
2 Voorwaarts T JO13-3JM 6 4 1 1 13 20 4
3 Colmschate '33 JO13-3 7 4 1 2 13 29 18
4 Eefde SP JO13-1JM 6 3 2 1 11 24 18
5 Wijhe '92 JO13-2JM 6 2 2 2 8 15 9
6 FC RDC JO13-2 5 1 1 3 4 16 17
7 Gorssel JO13-1 5 1 0 4 3 7 17
8 Schalkhaar JO13-6 6 0 0 6 0 2 36

Wedstrijden 2e fase

datum wedstrijd uitslag doelpuntenmakers
17-12-2022 Gorssel JO13-1 – Eefde SP JO13-1JM    
05-11-2022 Eefde SP JO13-1JM – Voorwaarts T JO13-3JM 2-6 Stijn, Jay
12-11-2022 Diepenveen JO13-2JM – Eefde SP JO13-1JM 4-4 Stijn 3, Lis
19-11-2022 Eefde SP JO13-1JM – Colmschate JO13-3 4-3 Stijn 2, Jay 2
26-11-2022 FC RDC JO13-2 – Eefde SP JO13-1JM 3-3 Lis 2, Jay
03-12-2022 Eefde SP JO13-1JM – Schalkhaar JO13-6 9-1 Stijn 4, Quint 2, Arthur, Lis, Jay
10-12-2022 Wijhe '92 JO13-2JM – Eefde SP JO13-1JM 1-2 Stijn, Lis

Eindstand beker 22-23 3e klasse Zwaluwen jeugd beker (1e fase)-10

  team G W G V P V T
1 Apeldoornse Boys JO13-1JM 5 4 1 0 13 31 7
2 Groen Wit '62 JO13-2 5 4 1 0 13 20 6
3 WSV JO13-3 5 3 0 2 9 18 13
4 SV Basteom JO13-1JM 5 2 0 3 6 16 17
5 Eefde SP JO13-1JM 5 1 0 4 3 12 33
6 FC Zutphen JO13-3 5 0 0 5 0 9 30

Wedstrijden beker (1e fase)

Datum wedstrijd uitslag doelpuntenmakers
03-09-2022 Eefde SP JO13-1JM – Apeldoornse Boys JO13-1JM 2-9 Stijn 2
10-09-2022 Groen Wit'62 JO13-2 – Eefde SP JO13-1JM 7-1 Stijn
17-09-2022 Eefde SP JO13-1JM – WSV JO13-3 1-8 Stijn
24-09-2022 FC Zutphen JO13-3 – Eefde SP JO13-1JM 5-6 Stijn 4, Jay, Lis
01-10-2022 Eefde SP JO13-1JM – SV Basteom JO13-1JM 2-4 Stijn, Arthur