Eefde JO11-1

 Stand 2023-2024 3e fase 4e klasse – 11

  team G W G V P V T
1 Vorden JO11-1 4 4 0 0 12 35 7
2 DVOV JO11-3 3 3 0 0 9 17 7
3 SC Doesburg JO11-1 3 2 0 1 6 13 14
4 Oeken, JO11-1JM 4 2 0 2 6 10 17
5 SP Eefde JO11-1 4 1 1 2 4 13 18
6 FC Zutphen JO11-4JM 4 1 1 2 4 12 20
7 AZC JO11-3 4 1 0 3 3 11 18
8 Warnsveldse Boys JO11-2 4 0 0 4 0 7 17

Wedstrijden 3e fase

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
20-01-2024 Vorden JO11-1 – Eefde SP JO11-1 9-1  
27-01-2024 Oeken, JO11-1JM – Eefde SP JO11-1 1-5 Niels 3, Bram, Liam
03-02-2024 Eefde SP JO11-1 – FC Zutphen JO11-4JM 4-4 Liam 2, Niels, Levi
24-02-2024 DVOV JO11-3 – Eefde SP JO11-1 4-3 Niels, Danio, Luuk
02-03-2024 Eefde SP JO11-1 – Doesburg SC JO11-1    
09-03-2024 Warnsveldse Boys JO11-2 – Eefde SP JO11-1    
16-03-2024 Eefde SP JO11-1 – AZC JO11-3    

Stand 2023-2024 2e fase 4e klasse – 28

  team G W G V P V T
1 v.v. Dieren JO11-2 6 4 1 1 13 28 19
2 Oeken, JO11-1JM 6 3 2 1 11 30 15
3 AZC JO11-3 4 2 2 0 8 13 8
4 SP Eefde JO11-1 5 2 1 2 7 16 16
5 Warnsveldse Boys JO11-2 6 1 3 2 6 21 22
6 ABS JO11-2 5 1 1 3 4 9 15
7 Spcl. Brummen JO11-1JM 4 0 0 4 0 6 28

Wedstrijden 2e fase 

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
04-11-2023 Spcl. Brummen JO11-1JM – Eefde SP JO11-1 2-5 Danio 2, Renzo, Bram, Niels
11-11-2023 Eefde SP JO11-1 – ABS JO11-2 4-3 Danio 2, Otis, Bram
18-11-2023 AZC JO11-3 – Eefde SP JO11-1 afgelast  
02-12-2023 Eefde SP JO11-1 – Warnsveldse Boys JO11-2 1-1 Bram
09-12-2023 v.v. Dieren JO11-2 – Eefde SP JO11-1 4-3 Danio 2, Levi
16-12-2023 Eefde SP JO11-1 – Oeken, JO11-1JM 3-6 Danio, Bram, Renzo

Eindstand 2023-2024 1e fase (beker) 4e klasse – 15

  team G W G V P V T
1 FC Zutphen JO11-3 7 6 1 0 19 74 19
2 FC Zutphen JO11-5 7 6 1 0 19 67 27
3 Witkampers JO11-2JM 7 4 1 2 13 65 30
4 Oeken, JO11-1JM 7 3 1 3 10 47 28
5 Warnsveldse Boys JO11-2 7 2 2 3 8 32 32
6 SP Eefde JO11-1 7 1 3 3 6 38 50
7 Vorden JO11-2 7 1 1 5 4 28 59
8 SP Lochem JO11-4JM 7 0 0 7 0 10 116

Wedstrijden fase 1

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
02-09-2023 Lochem SP JO11-4 – Eefde SP JO11-1 0-16 Damian 4, Verron 4, Danio 3, Otis 2, Renzo, Bram, Faber
09-09-2023 Eefde SP JO11-1 – Vorden JO11-2 8-8 Bram 4, Danio 3, Damian
16-09-2023 Witkampers JO11-2JM – Eefde SP JO11-1 3-3 Take, Damian, Bram
23-09-2023 Eefde SP JO11-1 – Oeken JO11-1 2-12 Bram, Damian
30-09-2023 Warnsveldse Boys JO11-2 – Eefde SP JO11-1 3-3 Damian 2, Bram
07-10-2023 Eefde SP JO11-1 – FC Zutphen JO11-5 4-14 Damian 2, Verron, Bram
14-10-2023 FC Zutphen JO11-3 – Eefde SP JO11-1 10-2 Bram, Niels