Eefde JO9-1

Indeling 2023-2024 4e fase 4e klasse – 47

6 Warnsveldse Boys JO9-1JM 09:00
4 HC '03 JO9-1JM 09:00
5 Eerbeekse Boys JO9-3 08:30
1 FC Zutphen JO9-4JM 08:30
2 AZC JO9-4 09:00
3 Eefde SP JO9-1 10:30

Wedstrijden 4e fase 

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
06-04-2024 HC '03 JO9-1JM – Eefde SP JO9-1 12-3 Seph 2, Gijs
13-04-2024 Eefde SP JO9-1 – Warnsveldse Boys JO9-1JM 5-3 Gijs 3, Akram 2
20-04-2024 Eefde SP JO9-1 – AZC JO9-4 4-6 Gijs 3, Akram
11-05-2024 Eefde SP JO9-1 – Eerbeekse Boys JO9-3 7-3 Gijs 5,  Luca, Loek
22-05-2024 FC Zutphen JO9-4JM – Eefde SP JO9-1 5-9 Seph 6, Louk 2, Gijs

Indeling 2023-2024 3e fase 5e klasse – 06

4 Spcl. Brummen JO9-2JM 08:30
6 Vorden JO9-2 09:00
1 Blauw Wit '66 JO9-2JM 09:30
7 Kon. UD JO9-2 09:15
8 AZC JO9-5 08:30
3 Voorst JO9-2JM 09:30
5 Eefde SP JO9-1 10:30
2 Epse JO9-1 09:15

Wedstrijden 3e fase

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
20-01-2024 Kon. UD JO9-2 – Eefde SP JO9-1 afgelast  
27-01-2024 Eefde SP JO9-1 – Vorden JO9-2 9-3 Seph 7, Rodo 2
03-02-2024 AZC JO9-5 – Eefde SP JO9-1 5-16 Seph 13, Sam, Louk, Rodo
24-02-2024 Spcl. Brummen JO9-2JM – Eefde SP JO9-1 4-11 Seph 4, Gijs 4, Akram 2, Louk
02-03-2024 Eefde SP JO9-1 – Voorst JO9-2JM 9-4 Seph 4, Gijs 2, Akram 2, Louk
09-03-2024 Epse JO9-1 – Eefde SP JO9-1 9-8 Seph 4, Gijs 3, Rodo
16-03-2024 Eefde SP JO9-1 – Blauw Wit '66 JO9-2JM 11-1 Seph 8, Louk, Akram, Gijs

Indeling 2023-2024 2e fase 5e klasse – 09

1 Pax JO9-2 08:30
3 Vorden JO9-2 09:00
2 Varsseveld JO9-2JM 09:00
4 ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-4JM 09:30
7 Doetinchem JO9-1 10:00
6 Eefde SP JO9-1 10:30
8 FC Winterswijk JO9-4 08:30
5 SJO UNO'21 JO9-2 10:45

Wedstrijden 2e fase 

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
04-11-2023 Eefde SP JO9-1 – Varsseveld JO9-2JM 11-4 Gijs 5, Akram 6
11-11-2023 Pax JO9-2 – Eefde SP JO9-1 4-5 Gijs 3, Luca, Rodo
18-11-2023 Eefde SP JO9-1 – Doetinchem JO9-1 5-4 Seph 2, Gijs 2, Rodo
25-11-2023 Eefde SP JO9-1 – FC Winterswijk JO9-4 5-6 Akram 3, Gijs 2
02-12-2023 SJO UNO'21 JO9-2 – Eefde SP JO9-1 8-11 Seph 4, Gijs 4, Akram 2, eigen doelpunt 
09-12-2023 Eefde SP JO9-1 – ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO9-4JM 13-2 Seph 7, Gijs 4, Liam, Luca
16-12-2023 Vorden JO9-2 – Eefde SP JO9-1 0-15 Seph 5, Gijs 4, Luca 3, Akram 2, Liam

Indeling 2023-2024 1e fase (beker) 4e klasse – 06

1 Helios JO9-1 09:00
5 Gorssel JO9-1 09:00
2 Koninklijke UD JO9-1 09:15
8 ABS JO9-2JM 09:00
4 ABS JO9-3 09:00
3 SJO Almen – Harfsen JO9-1JM 10:00
7 Eefde SP JO9-1 10:30
6 Epse JO9-1 09:15

Wedstrijden 1e fase

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
02-09-2023 SJO Almen – Harfsen JO9-1JM – Eefde SP JO9-1 11-4 Gijs 2, Seph, Marc
09-09-2023 Eefde SP JO9-1 – ABS JO9-3 7-3 Seph 3, Gijs 2, Akram, Sina
16-09-2023 Gorssel JO9-1 – Eefde SP JO9-1 21-1 Seph
23-09-2023 Helios JO9-1 – Eefde SP JO9-1 7-2 Marc, Seph
30-09-2023 Eefde SP JO9-1 – Kon. UD JO9-1 2-16 Gijs, Akram
07-10-2023 Eefde SP JO9-1 – Epse JO9-1 5-6 Akram 2, Gijs, Liam, Seph
14-10-2023 ABS JO9-2JM – Eefde SP JO9-1 7-1 Stan