Indeling 2023-2024 3e fase 3e klasse – 20
5 | Sportclub Deventer JO8-3 | 08:30 |
8 | Ruurlo JO8-2 | 08:45 |
4 | Vorden JO8-1 | 09:00 |
6 | Colmschate JO8-4 | 08:30 |
7 | Blauw Wit'66 JO8-1JM | 09:30 |
2 | FC Zutphen JO8-1 | 10:30 |
1 | Eefde SP JO8-1 | 09:00 |
3 | Gorssel JO8-2 | 08:30 |
Wedstrijden 3e fase
Datum | Wedstrijd | Uitslag | Doelpuntenmakers |
20-01-2024 | Eefde SP JO8-1 – Vorden JO8-1 | 4-7 | Stan 2, Luuk 2 |
27-01-2024 | Gorssel JO8-2 – Eefde SP JO8-1 | 1-22 | Stan 9, Luuk 7, Wisse 3, Yassin, Sem, Lily |
03-02-2024 | Eefde SP JO8-1 – FC Zutphen JO8-1 | 10-4 | Luuk 4, Chase 3, Stan, Lily, Wisse |
23-03-2024 | Eefde SP JO8-1 – Ruurlo JO8-2 | ||
02-03-2024 | Blauw Wit'66 JO8-1JM – Eefde SP JO8-1 | 3-6 | Luuk 3, Stan, Wisse, eigen doelpunt |
09-03-2024 | Eefde SP JO8-1 – Colmschate JO8-4 | 12-3 | Stan 5, Wisse 3, Luuk 2, Chase, Sem |
16-03-2024 | Sportclub Deventer JO8-3 – Eefde SP JO8-1 | 0-17 | Wisse 4, Stan 3, Luuk 3, Chase 2, Lily 2, Yassin, Sem, eigen doelpunt |
Indeling 2023-2024 2e fase 3e klasse – 15
3 | Warnsveldse Boys JO8-1 | 09:00 |
6 | Vorden JO8-1 | 09:00 |
4 | Pax JO8-1 | 08:30 |
8 | v.v. Dieren JO8-2 | 08:30 |
7 | Eefde SP JO8-1 | 09:00 |
5 | Loenermark JO8-1JM | 09:00 |
2 | Eerbeekse Boys JO8-1 | 08:30 |
1 | Spcl. Brummen JO8-1JM | 08:30 |
Wedstrijden 2e fase
Datum | Wedstrijd | Uitslag | Doelpuntenmakers |
04-11-2023 | Eefde SP JO8-1 – Spcl. Brummen JO8-1JM | 11-6 | Luuk 7, Wisse 2, Stan, eigen doelpunt |
11-11-2023 | Eefde SP JO8-1 – v.v. Dieren JO8-2 | 8-9 | Luuk 5, Wisse 2, Stan |
18-11-2023 | Vorden JO8-1 – Eefde SP JO8-1 | 2-7 | Luuk 3, Wisse 3, Stan |
25-11-2023 | Eefde SP JO8-1 – Loenermark JO8-1JM | 14-0 | Chase 4, Luuk 3, Wisse 3, Stan 2, Lily, eigen doelpunt |
02-12-2023 | Pax JO8-1 – Eefde SP JO8-1 | afgelast | |
09-12-2023 | Eefde SP JO8-1 – Warnsveldse Boys JO8-1 | 8-4 | Stan 4, Luuk 2, Wisse, Lily |
16-12-2023 | Eerbeekse Boys JO8-1 – Eefde SP JO8-1 | 5-7 | Luuk 2, Stan 2, Wisse 2, Lily |
Indeling 2023-2024 1e fase (beker) 4e klasse – 30
8 | AZC JO8-1 | 08:45 |
4 | Warnsveldse Boys JO8-1 | 09:00 |
6 | Vorden JO8-1 | 09:00 |
5 | Witkampers JO8-2JM | 08:45 |
2 | FC Zutphen JO8-4JM | 09:00 |
3 | Eefde SP JO8-1 | 09:00 |
7 | Witkampers JO8-3JM | 08:45 |
1 | Gorssel JO8-2 | 08:30 |
Wedstrijden 1e fase
Datum | Wedstrijd | Uitslag | Doelpuntenmakers |
02-09-2023 | Eefde SP JO8-1 – Witkampers JO8-3JM | 23-2 | Chase 7, Stan 7, Luuk 4, Lily 4 en Wisse |
09-09-2023 | Gorssel JO8-2 – Eefde SP JO8-1 | 7-9 | Stan 5, Luuk 3, Wisse |
16-09-2023 | Eefde SP JO8-1 – FC Zutphen JO8-4JM | 24-3 | Luuk 9, Stan 6, Wisse 5, Lily 2, Collin, Chase |
23-09-2023 | Eefde SP JO8-1 – Witkampers JO8-2JM | 14-2 | Stan 7, Luuk 4, Yassin, Wisse, Lily |
30-09-2023 | Vorden JO8-1 – Eefde SP JO8-1 | 6-6 | Luuk 4, Wisse 2 |
07-10-2023 | Eefde SP JO8-1 – AZC JO8-1 | 14-4 | Luuk 5, Stan 3, Wisse 3, Sem 2, Lars |
28-10-2023 | Warnsveldse Boys JO8-1 – Eefde SP JO8-1 | 7-10 | Stan 5, Wisse 2, Luuk, Lily, Chase |