JO8-2

Indeling 2023-2024 4e fase 5e klasse – 36

5 Witkampers JO8-2JM 08:45
6 Epse JO8-1 09:15
2 Eefde SP JO8-2 09:00
3 SJO Almen – Harfsen JO8-1 09:00
4 AZC JO8-3 10:00
1 Oeken JO8-3 10:30

Wedstrijden 4e fase

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
06-04-2024 Witkampers JO8-2JM – Eefde SP JO8-2 9-5 Noud 2, Mayson 2, Joost
13-04-2024 Eefde SP JO8-2 – AZC JO8-3 0-6  
20-04-2024 SJO Almen – Harfsen JO8-1 – Eefde SP JO8-2 11-5  
11-05-2024 Eefde SP JO8-2 – Oeken JO8-3    
18-05-2024 Epse JO8-1 – Eefde SP JO8-2    

Indeling 2023-2024 3e fase 5e klasse – 07

2 Enter Vooruit JO8-2 10:00
4 ABS JO8-3 09:00
1 Witkampers JO8-2JM 08:45
3 Enter Vooruit JO8-3 10:00
8 Witkampers JO8-3JM 08:45
5 Eefde SP JO8-2 09:00
6 SJO Almen – Harfsen JO8-1 09:00
7 Excelsior'31 MO8-1 08:30

Wedstrijden 3e fase

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
20-01-2024 Excelsior'31 MO8-1 – Eefde SP JO8-2 afgelast  
27-01-2024 Eefde SP JO8-2 – SJO Almen – Harfsen JO8-1 6-8 ?
03-02-2024 Witkampers JO8-3JM – Eefde SP JO8-2 6-3 Kay 2, Joost
24-02-2024 ABS JO8-3 – Eefde SP JO8-2 16-2 Mayson 2
02-03-2024 Eefde SP JO8-2 – Enter Vooruit JO8-3 5-3 Mayson 3, Kay 2
09-03-2024 Enter Vooruit JO8-2 – Eefde SP JO8-2 16-0  
16-03-2024 Eefde SP JO8-2 – Witkampers JO8-2JM 5-4 Kay 2, Koen, Mayson, Joost

Indeling 2023-2024 2e fase 5e klasse – 13

6 ABS JO8-3 09:00
7 FC Zutphen JO8-3JM 08:30
3 ZVV '56 JO8-2 08:30
1 FC Zutphen JO8-5 08:30
2 Groen Wit'62 JO8-6 09:00
8 Eerbeekse Boys JO8-2 08:30
5 Spcl. Brummen JO8-2JM 08:30
4 Eefde SP JO8-2 09:00

Wedstrijden 2e fase 

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
04-11-2023 Eerbeekse Boys JO8-2 – Eefde SP JO8-2 5-2 Kay, Juule
11-11-2023 ZVV '56 JO8-2 – Eefde SP JO8-2 Afgelast  
18-11-2023 Eefde SP JO8-2 – Groen Wit'62 JO8-6 3-3 Koen 2, Kay
22-11-2023 FC Zutphen JO8-5 – Eefde SP JO8-2 18-2 Koen, Kay
02-12-2023 Eefde SP JO8-2 – FC Zutphen JO8-3JM 0-15  
09-12-2023 ABS JO8-3 – Eefde SP JO8-2 2-2 Joost, Koen
16-12-2023 Eefde SP JO8-2 – Spcl. Brummen JO8-2JM 0-8  

Indeling 2023-2024 1e fase (beker) 4e klasse – 40 

4 Voorwaarts T JO8-3 09:45
2 CCW'16 JO8-1JM 09:30
1 Teuge SP JO8-2 08:45
5 Klarenbeek SC JO8-1JM 08:45
6 Voorst JO8-2 10:45
3 Eerbeekse Boys JO8-2 08:30
7 Activia JO8-2 09:00
8 Eefde SP JO8-2 09:00

Wedstrijden 1e fase

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
02-09-2023 Klarenbeek SC JO8-1JM – Eefde SP JO8-2 11-0  
09-09-2023 Eefde SP JO8-2 – CCW'16 JO8-1JM 0-10  
16-09-2023 Eefde SP JO8-2 – Voorst JO8-2 1-12 Kay
23-09-2023 Voorwaarts T JO8-3 – Eefde SP JO8-2 15-1 Kaij
30-09-2023 Eefde SP JO8-2 – Teuge SP JO8-2 1-9 Kaij
07-10-2023 Eerbeekse Boys JO8-2 – Eefde SP JO8-2 5-6 Levi 2, Kaij 2, Koen 2
14-10-2023 Eefde SP JO8-2 – Activia JO8-2 0-11