Indeling 2023-2024 3e fase 5e klasse – 07
2 | Enter Vooruit JO8-2 | 10:00 |
4 | ABS JO8-3 | 09:00 |
1 | Witkampers JO8-2JM | 08:45 |
3 | Enter Vooruit JO8-3 | 10:00 |
8 | Witkampers JO8-3JM | 08:45 |
5 | Eefde SP JO8-2 | 09:00 |
6 | SJO Almen – Harfsen JO8-1 | 09:00 |
7 | Excelsior'31 MO8-1 | 08:30 |
Wedstrijden 3e fase
Datum | Wedstrijd | Uitslag | Doelpuntenmakers |
20-01-2024 | Excelsior'31 MO8-1 – Eefde SP JO8-2 | afgelast | |
27-01-2024 | Eefde SP JO8-2 – SJO Almen – Harfsen JO8-1 | 6-8 | ? |
03-02-2024 | Witkampers JO8-3JM – Eefde SP JO8-2 | 6-3 | Kay 2, Joost |
24-02-2024 | ABS JO8-3 – Eefde SP JO8-2 | 16-2 | Mayson 2 |
02-03-2024 | Eefde SP JO8-2 – Enter Vooruit JO8-3 | 5-3 | Mayson 3, Kay 2 |
09-03-2024 | Enter Vooruit JO8-2 – Eefde SP JO8-2 | 16-0 | |
16-03-2024 | Eefde SP JO8-2 – Witkampers JO8-2JM | 5-4 | Kay 2, Koen, Mayson, Joost |
Indeling 2023-2024 2e fase 5e klasse – 13
6 | ABS JO8-3 | 09:00 |
7 | FC Zutphen JO8-3JM | 08:30 |
3 | ZVV '56 JO8-2 | 08:30 |
1 | FC Zutphen JO8-5 | 08:30 |
2 | Groen Wit'62 JO8-6 | 09:00 |
8 | Eerbeekse Boys JO8-2 | 08:30 |
5 | Spcl. Brummen JO8-2JM | 08:30 |
4 | Eefde SP JO8-2 | 09:00 |
Wedstrijden 2e fase
Datum | Wedstrijd | Uitslag | Doelpuntenmakers |
04-11-2023 | Eerbeekse Boys JO8-2 – Eefde SP JO8-2 | 5-2 | Kay, Juule |
11-11-2023 | ZVV '56 JO8-2 – Eefde SP JO8-2 | Afgelast | |
18-11-2023 | Eefde SP JO8-2 – Groen Wit'62 JO8-6 | 3-3 | Koen 2, Kay |
22-11-2023 | FC Zutphen JO8-5 – Eefde SP JO8-2 | 18-2 | Koen, Kay |
02-12-2023 | Eefde SP JO8-2 – FC Zutphen JO8-3JM | 0-15 | |
09-12-2023 | ABS JO8-3 – Eefde SP JO8-2 | 2-2 | Joost, Koen |
16-12-2023 | Eefde SP JO8-2 – Spcl. Brummen JO8-2JM | 0-8 |
Indeling 2023-2024 1e fase (beker) 4e klasse – 40
4 | Voorwaarts T JO8-3 | 09:45 |
2 | CCW'16 JO8-1JM | 09:30 |
1 | Teuge SP JO8-2 | 08:45 |
5 | Klarenbeek SC JO8-1JM | 08:45 |
6 | Voorst JO8-2 | 10:45 |
3 | Eerbeekse Boys JO8-2 | 08:30 |
7 | Activia JO8-2 | 09:00 |
8 | Eefde SP JO8-2 | 09:00 |
Wedstrijden 1e fase
Datum | Wedstrijd | Uitslag | Doelpuntenmakers |
02-09-2023 | Klarenbeek SC JO8-1JM – Eefde SP JO8-2 | 11-0 | |
09-09-2023 | Eefde SP JO8-2 – CCW'16 JO8-1JM | 0-10 | |
16-09-2023 | Eefde SP JO8-2 – Voorst JO8-2 | 1-12 | Kay |
23-09-2023 | Voorwaarts T JO8-3 – Eefde SP JO8-2 | 15-1 | Kaij |
30-09-2023 | Eefde SP JO8-2 – Teuge SP JO8-2 | 1-9 | Kaij |
07-10-2023 | Eerbeekse Boys JO8-2 – Eefde SP JO8-2 | 5-6 | Levi 2, Kaij 2, Koen 2 |
14-10-2023 | Eefde SP JO8-2 – Activia JO8-2 | 0-11 |