Eefde 1

Het eerste elftal van v.v. Sportclub Eefde komt het seizoen 2024-2025 uit in de 5e klasse. Op deze pagina kun je het programma en de uitslagen bekijken.

  Programma voorbereiding  '24-'25  
Datum Activiteit tijd  
8-8-2024 Training    
10-8 2024 Training 10:30  
13-8-2024 Training    
15-8-2024 Training    
17-8-2024 Eefde SP 1 – SKV 1 14:00  
20-8-2024 Training    
22-8-2024 Eefde SP 1 – Voorst 1 20:15  
24-8-2024 Veluwse Boys 1 – Eefde SP 1    
27-8-2024 Training    
29-8-2024 Training    
31-8-2024 Beker (27 juli bekend)    

Eindstand seizoen 2023-2024 4e klasse D

  team G W G V P V T
1 SP Teuge 1 24 18 3 3 57 72 20
2 Juliana '32 1 24 17 4 3 55 71 29
3 Drienerlo 1 24 13 3 8 42 63 47
4 Eerbeekse Boys 1 24 11 6 7 39 62 31
5 FC RDC 1 24 11 5 8 38 62 32
6 FC Berghuizen 1 24 11 5 8 38 41 33
7 Sportclub Deventer 1 24 10 4 10 34 43 49
8 GVV Eilermark 1 24 10 2 12 32 57 64
9 Harfsen 1 24 9 3 12 30 51 57
10 Sportlust Glanerbrug 1 24 8 4 12 28 35 35
11 Oeken 1 24 9 1 14 28 42 66
12 SP Eefde 1 24 6 4 14 19 35 62
13 Apeldoornse Boys 1 24 1 0 23 3 24 133

Competitiewedstrijden

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
21-10-2023 Oeken 1 – Eefde SP 1 3-1 Mick A.
30-09-2023 Eefde SP 1 – Eilermark 1 2-3 Lars, Joost
07-10-2023 Sportlust Glanerbrug 1 – Eefde SP 1 2-0  
14-10-2023 Eefde SP 1 – Eerbeekse Boys 1 2-2 Rens, Kaj
28-10-2023 FC RDC 1 – Eefde SP 1 6-0  
11-11-2023 Juliana '32 1 – Eefde SP 1 4-1 Joost
18-11-2023 Eefde SP 1 – Sportclub Deventer 1 1-4 Hulusi
30-03-2024 Harfsen 1 – Eefde SP 1 0-0  
02-12-2023 Eefde SP 1 – Teuge SP 1 0-5  
09-12-2023 Apeldoornse Boys 1 – Eefde SP 1 2-4 Mitch 2, Lars, Swen
17-02-2024 Berghuizen 1 – Eefde SP 1 0-0  
27-01-2024 Eefde SP 1 – Drienerlo 1 3-1 Rens 2, Joost
03-02-2024 Eefde SP 1 – Oeken 1 4-2 Lars, Joost, Willem, Rick
24-02-2024 Eilermark 1 – Eefde SP 1 2-4 Mitch, Joost, Lars, eigen doelpunt
02-03-2024 Eefde SP 1 – Sportlust Glanerbrug 1 1-3 Rens
09-03-2024 Eerbeekse Boys 1 – Eefde SP 1 4-1 Kaj
16-03-2024 Eefde SP 1 – FC RDC 1 0-2  
06-04-2024 Eefde SP 1 – Juliana '32 1 1-2 Joost
13-04-2024 Sportclub Deventer 1 – Eefde SP 1 0-0  
20-04-2024 Eefde SP 1 – Harfsen 1 1-3 Joost
04-05-2024 Teuge SP 1 – Eefde SP 1 4-0  
11-05-2024 Eefde SP 1 – Apeldoornse Boys 1 6-4 Nick 2, Julian 2, Joost, Mitch
18-05-2024 Drienerlo 1 – Eefde SP 1 4-2 Kaj, Swen
25-05-2024 Eefde SP 1 – Berghuizen 1 1-0 Rens

Eindstand beker 2023-2024 poulefase groep 2 – 26

  team G W G V P V T
1 Be Quick Z. 1 3 3 0 0 9 12 2
2 SP Eefde 1 3 2 0 1 6 8 5
3 DVOV 1 3 1 0 2 3 3 8
4 Almen 1 3 0 0 3 0 1 9

Wedstrijden beker

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
02-09-2023 Be Quick Z. 1 – Eefde SP 1 5-1 Lars
09-09-2023 Eefde SP 1 – DVOV 1 3-0 Lars 2, Rik
16-09-2023 Eefde SP 1 – Almen 1 4-0 Rens, Joost, Mitch, Kaj

 Oefenwedstrijden

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
15-08-2023 Eefde SP 1 – DAVO 1 2-2 Lars 2
19-08-2023 Eefde SP 1 – Gorssel 1 3-3 Lars 2, Joost
26-08-2023 Apeldoornse Boys 1 – Eefde SP 1 3-1 Thijs