Eefde 1

Het eerste elftal van v.v. Sportclub Eefde komt dit seizoen uit in de 4e klasse. Op deze pagina kun je het programma en de uitslagen bekijken.

 

Stand seizoen 2023-2024 4e klasse D

  team G W G V P V T
1 SP Teuge 1 13 10 2 1 32 39 12
2 Juliana '32 1 13 8 3 2 27 36 18
3 Drienerlo 1 13 7 2 4 23 33 24
4 FC RDC 1 13 6 4 3 22 35 12
5 GVV Eilermark 1 13 6 2 5 20 34 32
6 Eerbeekse Boys 1 12 5 3 4 18 32 20
7 Oeken 1 13 6 0 7 18 29 31
8 Sportclub Deventer 1 12 5 2 5 17 23 28
9 FC Berghuizen 1 13 5 2 6 17 20 24
10 Harfsen 1 12 5 1 6 16 25 37
11 Sportlust Glanerbrug 1 12 4 1 7 13 16 16
12 SP Eefde 1 12 3 2 7 8 18 34
13 Apeldoornse Boys 1 13 0 0 13 0 12 64

Competitiewedstrijden

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
21-10-2023 Oeken 1 – Eefde SP 1 3-1 Mick A.
30-09-2023 Eefde SP 1 – Eilermark 1 2-3 Lars, Joost
07-10-2023 Sportlust Glanerbrug 1 – Eefde SP 1 2-0  
14-10-2023 Eefde SP 1 – Eerbeekse Boys 1 2-2 Rens, Kaj
28-10-2023 FC RDC 1 – Eefde SP 1 6-0  
11-11-2023 Juliana '32 1 – Eefde SP 1 4-1 Joost
18-11-2023 Eefde SP 1 – Sportclub Deventer 1 1-4 Hulusi
30-03-2024 Harfsen 1 – Eefde SP 1    
02-12-2023 Eefde SP 1 – Teuge SP 1 0-5  
09-12-2023 Apeldoornse Boys 1 – Eefde SP 1 2-4 Mitch 2, Lars, Swen
17-02-2024 Berghuizen 1 – Eefde SP 1 0-0  
27-01-2024 Eefde SP 1 – Drienerlo 1 3-1 Rens 2, Joost
03-02-2024 Eefde SP 1 – Oeken 1 4-2 Lars, Joost, Willem, Rick
24-02-2024 Eilermark 1 – Eefde SP 1    
02-03-2024 Eefde SP 1 – Sportlust Glanerbrug 1    
09-03-2024 Eerbeekse Boys 1 – Eefde SP 1    
16-03-2024 Eefde SP 1 – FC RDC 1    
06-04-2024 Eefde SP 1 – Juliana '32 1    
13-04-2024 Sportclub Deventer 1 – Eefde SP 1    
20-04-2024 Eefde SP 1 – Harfsen 1    
04-05-2024 Teuge SP 1 – Eefde SP 1    
11-05-2024 Eefde SP 1 – Apeldoornse Boys 1    
18-05-2024 Drienerlo 1 – Eefde SP 1    
25-05-2024 Eefde SP 1 – Berghuizen 1    

Eindstand beker 2023-2024 poulefase groep 2 – 26

  team G W G V P V T
1 Be Quick Z. 1 3 3 0 0 9 12 2
2 SP Eefde 1 3 2 0 1 6 8 5
3 DVOV 1 3 1 0 2 3 3 8
4 Almen 1 3 0 0 3 0 1 9

Wedstrijden beker

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
02-09-2023 Be Quick Z. 1 – Eefde SP 1 5-1 Lars
09-09-2023 Eefde SP 1 – DVOV 1 3-0 Lars 2, Rik
16-09-2023 Eefde SP 1 – Almen 1 4-0 Rens, Joost, Mitch, Kaj

 Oefenwedstrijden

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
15-08-2023 Eefde SP 1 – DAVO 1 2-2 Lars 2
19-08-2023 Eefde SP 1 – Gorssel 1 3-3 Lars 2, Joost
26-08-2023 Apeldoornse Boys 1 – Eefde SP 1 3-1 Thijs