Eefde 2

 

Stand seizoen 22-23 4e klasse 16

  team G W G V P V T
1 Groen Wit '62 3 1 1 0 0 3 6 0
2 Groen Wit '62 2 1 1 0 0 3 5 0
3 csv Apeldoorn 3 1 1 0 0 3 3 1
4 Albatross 2 1 0 1 0 1 2 2
5 Harfsen 2 1 0 1 0 1 2 2
6 Sportclub Deventer 2 0 0 0 0 0 0 0
7 SP Eefde 2 0 0 0 0 0 0 0
8 AGOVV 3 1 0 0 1 0 0 6
9 Apeldoornse Boys 2 2 0 0 2 0 1 8

Competitiewedstrijden

Datum wedstrijd uitslag doelpuntenmakers
08-10-2022 Eefde SP 2 – Groen Wit'62 3    
15-10-2022 Harfsen 2 – Eefde SP 2    
29-10-2022 Eefde SP 2 – AGOVV 3    
05-11-2022 Albatross 2 – Eefde SP 2    
12-11-2022 csv Apeldoorn 3 – Eefde SP 2    
03-12-2022 Eefde SP 2 – Sportclub Deventer 2    
10-12-2022 Apeldoornse Boys 2 – Eefde SP 2    
28-01-2023 Eefde SP 2 – Groen Wit'62 2    
18-02-2023 Eefde SP 2 – Harfsen 2    
04-03-2023 Groen Wit'62 3 – Eefde SP 2    
18-03-2023 AGOVV 3 – Eefde SP 2    
25-03-2023 Eefde SP 2 – Albatross 2    
01-04-2023 Eefde SP 2 – csv Apeldoorn 3    
15-04-2023 Groen Wit'62 2 – Eefde SP 2    
13-05-2023 Eefde SP 2 – Apeldoornse Boys 2    
20-05-2023 Sportclub Deventer 2 – Eefde SP 2    

eindstand beker 22-23 groep 1 53

  team G W G V P V T
1 Be Quick Z. 2 3 2 1 0 7 12 5
2 Helios 3 3 2 0 1 6 15 6
3 FC Winterswijk 4 3 1 1 1 4 7 11
4 SP Eefde 2 3 0 0 3 0 4 16

Wedstrijden beker 22-23

Datum wedstrijd uitslag doelpuntenmakers
03-09-2022 Be Quick Z. 2 – Eefde SP 2 5-2 Elchumar, Kaj
10-09-2022 Eefde SP 2 – Helios 3 1-6 Sem
17-09-2022 FC Winterswijk 4 – Eefde SP 2 5-1 Elchumar

Eindstand reserve 3e klasse H seizoen 21-22

  Team G W G V P V T
1 De Zweef 2 20 15 3 2 48 48 14
2 Helios 2 20 13 2 5 41 61 37
3 SVZW 3 20 12 3 5 39 72 35
4 Hulzense Boys 3 20 11 2 7 35 48 37
5 Enter Vooruit 3 20 10 4 6 34 41 32
6 DES 2 20 10 3 7 33 49 42
7 SVVN 2 20 7 5 8 26 37 39
8 Blauw Wit '66 2 20 5 3 12 18 41 65
9 Be Quick Z. 2(-3) 20 6 2 12 17 46 61
10 SP Eefde 2 20 2 5 13 11 22 61
11 FC RDC 2 20 3 0 17 9 27 69

Competitie

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
25-09-2021 Eefde SP 2 – Be Quick Z. 2 1-4 Chris
02-10-2021 Enter Vooruit 3 – Eefde SP 2 3-1 Mick
09-10-2021 Eefde SP 2 – De Zweef 2 2-0  
23-10-2021 DES 2 – Eefde SP 2 2-1 Renze
30-10-2021 Eefde SP 2 – SVVN 2 1-4 Chris
06-11-2021 Hulzense Boys 3 – Eefde SP 2 6-0  
20-11-2021 Eefde SP 2 – FC RDC 2 1-0 Ton
04-12-2021 Helios 2 – Eefde SP 2 2-2 Niels, Jorn
19-02-2022 Eefde SP 2 – Brummen 2 (uit comp.) (2-3) Hans, Ton
05-03-2022 SVZW 3 – Eefde SP 2 3-3 Jeroen, Jorn, Denron
29-03-2022 Eefde SP 2 – Blauw Wit'66 2 2-2 Lars, Jurre
19-03-2022 Eefde SP 2 – DES 2 3-1 eigen doelpunt, Ton, Matthijs
26-03-2022 De Zweef 2 – Eefde SP 2 3-0  
02-04-2022 Eefde SP 2 – Helios 2 0-1  
09-04-2022 Be Quick Z. 2 – Eefde SP 2 1-1 Lars
23-04-2022 Blauw Wit'66 2 – Eefde SP 2 6-1 Sjoerd
30-04-2022 Eefde SP 2 – Enter Vooruit 3 0-4  
07-05-2022 Brummen 2 (uit comp.) – Eefde SP 2 afgelast  
14-05-2022 Eefde SP 2 – SVZW 3 2-8  
21-05-2022 FC RDC 2 – Eefde SP 2 4-0  
28-05-2022 Eefde SP 2 – Hulzense Boys 3 1-3  
04-06-2022 SVVN 2 – Eefde SP 2 2-2 Wardo, Ton

Voorbereiding

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpunten
21-8 Gorssel 2 – Eefde 2 5-2  
24-8 Epse 2 – Eefde 2    
31-8 AZC 2 – Eefde 2    
4-9 Eefde 2 – FC Zutphen 2 (beker) 2-5 Martijn, Martina
11-9 Be Quick Zutphen 2 – Eefde 2 (beker) 2-1 Martina
18-9 AZSV 3 – Eefde 2 (beker) 2-1 Mick