Eefde 3

Staand vlnr: Tim Kamphorst, Remco Beltman, Ton Reijlink, Bart Sybrandy, Frank Pasman, Tristan Rood, Joost Verschure, Rik Hartelman
Zittend vlnr: Wardo Nengerman, Bas Kamphorst, Stefan Brouwer, Nathan Endeveld, Jeroen Pelskamp, Matthijs Kamphorst, Jan Willem Smeerdijk

 Eindstand competitie 2023-2024 5e klasse – 22

  team G W G V P V T
1 De Gazelle 1 21 20 1 0 61 125 9
2 s.v. Rijssen 2 21 16 1 4 49 107 41
3 Markelo 2 22 13 3 6 42 58 48
4 Blauw Wit '66 3 22 12 2 8 38 85 65
5 Koninklijke UD 2 22 10 4 8 34 72 53
6 v.v. Twenthe 2 22 10 1 11 31 90 70
7 SP Eefde 3 22 9 1 12 28 51 58
8 SV Schalkhaar 2 22 8 3 11 27 49 62
9 Activia 2 22 8 2 12 26 63 56
10 SVVN 3 22 6 1 15 19 38 109
11 SP Lochem 3 22 6 0 16 18 37 95
12 FC RDC 3 22 3 1 18 10 31 140

Wedstrijden competitie

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
23-09-2023 SVVN 3 – Eefde SP 3 4-1 Jeroen
30-09-2023 Eefde SP 3 – Activia 2 2-1 Quiryn, Bas
07-10-2023 Schalkhaar 2 – Eefde SP 3 3-0  
14-10-2023 Eefde SP 3 – s.v. Rijssen 2 0-7  
28-10-2023 Markelo 2 – Eefde SP 3 2-1 Jeroen
04-11-2023 Eefde SP 3 – Blauw Wit'66 3 5-2 Tony 2, Kevin, Bas, Rens
11-11-2023 Gazelle De 1 – Eefde SP 3 3-0  
25-11-2023 Lochem SP 3 – Eefde SP 3 0-4 Sjors 2, Quiryn, Bart
02-12-2023 Eefde SP 3 – Twenthe 2 2-0 Sjors, Joeri
20-01-2024 FC RDC 3 – Eefde SP 3 2-5 Rens 2, Joost, Willem, Bart
27-01-2024 Eefde SP 3 – Kon. UD 2 1-1 Wouter
03-02-2024 Eefde SP 3 – SVVN 3 6-0 Joeri, Michael, Wouter, Marc, Willem, Bas
24-02-2024 Activia 2 – Eefde SP 3 3-0  
02-03-2024 Eefde SP 3 – Schalkhaar 2 3-2 Sjors, Julian, Quiryn 
23-05-2024 s.v. Rijssen 2 – Eefde SP 3 2-3 Wouter 2, Jeroen
16-03-2024 Eefde SP 3 – Markelo 2 1-3 Frank
23-03-2024 Blauw Wit'66 3 – Eefde SP 3 6-1 Wouter
06-04-2024 Eefde SP 3 – Gazelle De 1 1-4  
13-04-2024 Kon. UD 2 – Eefde SP 3 4-2 Arwen, Sjoerd
20-04-2024 Eefde SP 3 – Lochem SP 3 1-3 Frank
11-05-2024 Eefde SP 3 – FC RDC 3 10-2 Frank 2, Ghino, Joeri, Wouter A, Wouter B, Willem, Bart, Rens, Jeroen
25-05-2024 Twenthe 2 – Eefde SP 3 3-2 Rik 2

 

Eindstand beker 2023-2024 poulefase groep 2 – 66

  team G W G V P V T
1 SC Klarenbeek 2 2 1 1 0 4 8 2
2 SP Eefde 3 2 1 1 0 4 3 2
3 Beekbergen 2 2 0 0 2 0 2 9

Wedstrijden beker

Datum Wedstrijd Uitslag Doelpuntenmakers
02-09-2023 Beekbergen 2 – Eefde SP 3 1-2 Bart, Quiryn
09-09-2023 Eefde SP 3 – Klarenbeek SC 2 1-1 Rens